banner92

ZF Services Türk, İkitelli Servis Noktası Hizmete Açıldı

ZF, Türkiye’deki 4’üncü lokasyonunu İkitelli’de hizmete açtı. ZF markalı şanzıman ve akslar için bakım ve onarım hizmeti verilecek Servis’de ayrıca yenilenmiş (Re-Man) ZF EcoLife şanzıman seçeneği ile birlikte açılışa özel ücretsiz diyagnoz ve ekspertiz hizmetleri sunulacak.

banner113
BAKIM VE SERVİS 01.10.2020, 11:37 02.10.2020, 11:05 Taşıma Dünyası
ZF Services Türk, İkitelli Servis Noktası Hizmete Açıldı
banner95

ZF Services Türk, Sultanbeyli’deki Aftermarket, Gebze’de yer alan Sachs fabrikası ve İzmir’deki Lemförder fabrikasından sonra, Türkiye’deki 4’üncü lokasyonunu İstanbul Avrupa Yakası’nda İkitelli’de hizmete açtı. 

İkitelli şubesinde, ZF markalı şanzıman ve akslar için bakım ve onarım hizmetleriyle birlikle, avantajlı fiyat seçeneği ile yenilenmiş (Re-Man) ZF EcoLife şanzıman seçeneği sunularak aynı gün içinde araç teslimi, ücretsiz diyagnoz ve ekspertiz hizmetlerinden araç kullanıcıları faydalanabilecekler. Eğitimli ve uzman teknik kadrosu ile ZF, aracın bakım ve onarım işlemlerini fabrikasyon montajı sırasında dikkat edilen ölçüm ve tekniklere göre profesyonel ellerde gerçekleştirecek.

Verilecek hizmetler ve yeni şube için devam eden yatırımlar hakkında konuşan ZF Services Türk Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Alper Zoroğlu, 'Yeni İkitelli şubemizde toplu taşımanın bel kemiği olan şehir içi alçak tabanlı otobüslerin şanzıman ve aksları için bakım ve onarım hizmetlerini vermeye başlamış olmaktan dolayı heyecanlı ve mutluyuz.' dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti: 'İkitelli şubemizle birlikte daha fazla bireysel ve kurumsal müşteriye ulaşarak, müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.’

Müşterilerimiz, hasarlı şanzımanlarının onarımı dışında, Re-Man (yenilenmiş) şanzıman hizmetinden faydalanarak mevcut şanzımanlarını yenilenmiş ve 1 yıl garanti kapsamında olan bir üniteyle değiştirebilecekler. Aynı gün içinde ve çok cazip fiyatlara sunulan bu seçenek ile müşterilerimizin iş kaybı en aza indirgenecek. Ayrıca ekspertiz hizmetimiz sayesinde, şanzıman ve akslar ZF gözü ile kontrol edilip muhtemel hatalı servis ve bakımlar konusunda müşterilerimiz uyarılacak ve de ünitelerde ileride oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önüne geçerek, müşteriler öngörülmeyen arıza ve masraflar ile karşılaşmaları engellenecek.

Yorumlar (0)
banner92
4
az bulutlu