Yalçın Şahin’den Talip Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenen Talip Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

15 Haziran 2020 Pazartesi 18:45
Bu haber 6617 kez okundu
banner61
Yalçın Şahin’den Talip Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

Geçtiğimiz hafta içinde Metro Turizm’in yönetimini üstlenen Talip Öztürk’e MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yapılan görüşme sonrasında Taşıma Dünyası’na özel açıklamalarda bulunan Yalçın Şahin, “Sayın Talip Öztürk’e üstlendiği yeni sorumluluğunda başarılar diledik ve hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Daha sonraki yapacağımız görüşmelerde de 2020 ve 2021 otobüs yatırımlarına yönelik planlamalarımızı yapacağız. Sayın Talip Öztürk’e elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Otobüs pazarı 500-600 seviyesinde kapanacak

Yalçın Şahin, otobüs pazarının nasıl gittiğine yönelik sorumuzu da cevapladı: 2020 çok zorlu geçiyor. Temkinli gitmek gerekiyor. Öte yandan fabrikalarda otobüs kalmadı. Bunda KDV indirimininde etkisi oldu ama yine de bu yıl pazar 500-600 seviyesinde olacak gibi görünüyor. Bizim bu pazarda toplam satış adetimiz de 100 adeti bulur. Eğer Koronavirüs sürecinde ikinci bir dalga yaşanmaz ise yılın son çeyreğinde daha iyi bir dönem geçiririz diye düşünüyorum” dedi.
 

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 07 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 07 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv