Auto King’in istasyonlarında tercih Castrol oldu

Castrol Türkiye ve Auto King beş yıllık iş birliği anlaşması imzaladı.Anlaşma ile tüm Türkiye’de bulunan Auto King bakım ve onarım istasyonlarında artık Castrol’ün yüksek kaliteli ve üstün performanslı ürünlerini tercih edilecek.

18 Haziran 2020 Perşembe 15:18
Bu haber 2955 kez okundu
banner61
Auto King’in istasyonlarında tercih Castrol oldu

Madeni yağ lideri Castrol ve Türkiye’nin önde gelen bakım ve onarım markası Auto King, 2020 yılı itibarıyla, beş senelik bir iş birliğine imza attı. Auto King, servislerinde artık Castrol’ü tercih ediyor.
Dünya çapında100 yılı aşkın deneyime sahip öncü madeni yağ üreticisi Castrol,tüm paydaşları ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için pek çok lider marka ile iş birliklerini sürdürüyor. Bu anlamda Castrol Türkiye, 20 yılda 3,5 milyonu aşan müşteriye hizmet veren Auto King ileanlaşma sağladı. Auto King,müşterilerini artık Castrol kalitesiyle buluşturacak.Auto King dünyada bir ilk olan mini onarım, mobil parça onarım hizmetlerinin yanı sıra; oto bakım koruma, hasar onarımı ve mekanik bakım onarım hizmetlerini, altısı İstanbul’da olmak üzere 47 ilde 55 servisiyle müşterilerine ulaştırıyor.
 

Anahtar Kelimeler: Castrol Türkiye; Auto King

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 07 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 07 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv