Apaçilerin tercihi 403

1997 model 403 otobüs Fethiyespor ateşli taraftar grubu Apaçilerin maç heyecanlarında onlara eşlik edecek.

07 Ekim 2019 Pazartesi 11:47
Bu haber 5139 kez okundu
banner61
Apaçilerin tercihi 403
Otobüs pazarının deneyimli ismi ve Grand Bus Market şirketi sahibi Erman Geyik, eski otobüslerin tekrar hizmet verir hale gelmesine katkı sağlıyor. Daha önce 1992 model V8 otobüs satın alarak onu tekrar yaşama döndüren Erman Geyik, araçla ilgili çalışmaların tamamlanmasının ardından V8 otobüsü Özel Turizm’e satışını gerçekleştirmişti.

Efsane otobüs 403 tekrar yollarda 
Erman Geyik, şimdi de otobüs sektörünün yıllarca çok severek kullandığı ve 302 ile birlikte efsane otobüs olarak andığı, ‘Bu otobüsten çok iyi para kazandık” dediği 1997 model bir 403 otobüsü hayata döndürdü. 403 otobüsü satın alarak İkitelli’de orjinaline uygun şekilde Kasacı Oflu Celal Usta, Boyacı Gülen Oto Osman Usta, Elektrikçi Oflu Ali, Parçacı Nural Oto Ömer Usta , Hurdacı Ferhat Usta’da yeniden restore ettiren Erman Geyik, aracın satışını da gerçekleştirdi. Yapılan teslimatla birlikte artık Fethiyespor’’un ateşli taraftar grubunun deplasman maçlarında yanlarında efsane otobüs 403’te yer alacak. Erman Geyik, yenilenmiş 403 otobüsü Hasan Özdemir’e teslim etti. 

Beni  bu süreç çok mutlu ediyor 
Otobüs sektöründe en çok keyif aldığı süreçlerin eski otobüslerin tekrar hizmet verir hale gelmesi olduğunu belirten Erman Geyik, “Bu işte beni en çok mutlu eden süreç eski bir otobüsü alarak,  bu işin uzmanı olmuş ustalarla birlikte onu tekrar hayata döndürmek ve yola çıkarmak. 1992 model V8’in ardından bu sefer 1997 model 403 otobüsü ustalarımızla birlikte üç aylık yorucu bir çalışma sonunda hayata döndürdük. Bu otobüs artık Fethiyespor’un ateşli taraftar grubu Apaçileri  deplasman maçlarına taşıyacak, onların coşkusuna ve heyecanına ortak olacak.  403 otobüs hem Sayın Hasan Özdemir’e hem de Apacı taraftar grubuna hayırlı olsun” dedi.

Çocukluk hayalimi gerçekleştirdim  
1997 model 403 otobüsü satın alan Hasan Özdemir’de yaptığı açıklamada, “ Çocukluk hayalimi gerçekleştirdim. Otobüs sektörünün efsane olarak andığı bir 403 sahibi olmayı hep çok istedim. Erman Geyik’in böyle bir otobüsü toplattığını da öğrenince hemen talip oldum.  Şu an bu otobüsü satın almanın mutluluğunu  yaşıyorum. Apaçi taraftar grubu ile maç coşkumuzda 403’te yerini alacak. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.  

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv