Pegasus Kargo’nun yeni bölgeler acentesi Leisure Cargo Fzco oldu

Leisure Cargo FZCO, Pegasus Kargo’nun Ortadoğu, Afrika ve Hindistan bölgelerinin yanı sıra Ukrayna, Rusya, Uzak Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun kargo genel satış acentesi oldu.

02 Nisan 2013 Salı 16:22
Bu haber 8755 kez okundu
Pegasus Kargo’nun yeni bölgeler acentesi Leisure Cargo Fzco oldu
Pegasus Kargo, ‘Zamanında ve kaliteli hizmet’ felsefesiyle her geçen gün artan hizmet noktaları ile büyümeye devam ediyor. 2013 yılıyla birlikte Ortadoğu, Afrika ve Hindistan bölgelerindeki varlığını pekiştiren Pegasus Kargo, Dubai merkezli Leisure Cargo FZCO’yu Ortadoğu, Afrika ve Hindistan’ın yanı sıra Ukrayna, Rusya, Uzak Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun kargo genel satış acentesi olarak atadı.
‘Daha uygun fiyata kaliteli hizmet’ misyonu ile hizmet veren Pegasus Kargo Direktörü Aydın Alpa iş birliğiyle ilgili yaptığı açıklamada; “Leisure Cargo FZCO’nun bölgedeki etkin varlığı ile Pegasus Kargo’nun hizmet ağının giderek genişleyeceğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliğiyle bu bölgedeki tüm destinasyonlara karşılıklı olarak gerçekleştirilecek yük taşımacılığı hizmeti sunacağız. Bölgenin yüksek potansiyelinden dolayı büyük heyecan içindeyiz.” dedi.
Pegasus Kargo:
Pegasus Kargo, Boeing 737 tipi uçaklar ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Türkiye içinde ve Avrupa, Balkanlar, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’nun çeşitli bölgelerine kargo gönderimi gerçekleştiriyor. Kuzey Kıbrıs da dahil olmak 28 ülkede 70 noktadan oluşan geniş bir ağa hizmet veren Pegasus Kargo, IATA CASS üyesidir. Hava kargo ile ilgili tüm sorulara çözüm önerileri sunan İstanbul merkezli Pegasus Kargo’nun İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, Antalya ve İzmir’de ofisleri bulunuyor. Pegasus Kargo’nun hizmet yelpazesine 5 Aralık tarihinde kattığı, Sabiha Gökçen Hava Limanı’na gelen ürünlerin kamyonlarla Atatürk Hava Limanı’na transferinin yanı sıra  Leisure Cargo FZCO ile olan işbirliği sayesinde hizmet ağı daha da genişlemiştir.

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 09 Mart 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 09 Mart 2020 Manşeti
Arşiv