Mercedes Hafif Ticari fırsatları

Mercedes-Benz Türk, Mayıs ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %0,79 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 13:50
Bu haber 15372 kez okundu
Mercedes Hafif Ticari fırsatları
Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları
Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4x4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşterilere, 2017 model yeni araç alımlarında 8.400 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

2017 model Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure
model araçlarda, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %0,99 sabit faiz oranı ve 531 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.
Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Mayıs ayında da müşterilerini bekliyor.
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Mayıs ayında 2018 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,34 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 576 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için 2017 modellerinde Mayıs ayına özel 15.750 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2017 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %0,99 sabit faizli kredi ile aylık 531 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.
Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.
2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları
Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Mayıs ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,29 sabit faizli kredi ve 569 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.
 
Yaz Lastik Kampanyası
7 Mayıs - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk yetkili servislerine gelen Mercedes-Benz hafif ticari araç sahipleri, 4 adet Bridgestone veya Lassa marka yaz lastiği alımında %20 indirim fırsatından faydalanabiliyorlar.
Gittikçe Kazan Kampanyası
1 Mayıs – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri, Mercedes-Benz hafif ticari araç sahipleri için, orijinal yedek parça güvencesiyle, tüm mekanik bakım ve onarım işlemlerinde %25’e varan indirim fırsatı sunuyor.
Kampanyaya ek olarak 1 Mayıs 2019 tarihine kadar kullanabilecekleri 2 ilave indirim çeki de hediye ediliyor.
Anahtar Kelimeler: Mercedes-Benz X-Class; Vito;

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 19 Haziran 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 19 Haziran 2019 Manşeti
Arşiv