DAF Trucks "Ready toGo" programını sunar

Kullanıma hazır olan yepyeni bir mikser, damper, tenteli veya başka bir kamyon doğrudan bulunabilir mi? DAF Ready to Go'nun sunulmasıyla, belirli kasaya sahip araçlara doğrudan ihtiyaç duyan her operatör, önceden yapılandırılmış ve tamamen üretilmiş olan en iyi araç seçeneklerine güvenebilir.

LOJİSTİK 06.07.2020, 11:56 06.07.2020, 11:59 Taşıma Dünyası
DAF Trucks

Sezonluk bir işte başarılı olmak, pazar gereksinimlerine hızla yanıt verebilmek demektir. Bu nedenle bir filoyu mümkün olan en kısa sürede genişletebilmek önemlidir. Önde gelen kasa yapımcılarının üstyapıları Mikser, damper ve tenteli gibi popüler kamyonlar için DAF, kullanıma hazır uygun ticari araçlar stoku oluşturmuştur. Ready toGo programının halihazırda mevcut olduğu ülkelerde, ulusal DAF Trucks ülke web sitesindeki sezgisel arama işleviyle Avrupa stoklarının tamamına göz atılabilir.Kamyonun Avrupa'da bulunabileceği yerlerde yerel bayi aracılığıyla sipariş verilebilir. Teknik özellikler kontrol edildikten sonra kısa bir süre içinde teslimat yapılır. Stoktaki önceden yapılandırılmış kullanıma hazır tüm kamyonlar, önde gelen üreticilerden sektöre özel kasalar içerir.Artan araç sayısı

DAF'ın Ready toGo programı, yaklaşık 100 aracın doğrudan bulunabileceği şekilde bir başlangıç yapıyor. Program Avrupa'nın her yerine yayıldıkça bu sayı daha da hızlı artacaktır. Yeni Ready toGo programı şu anda Almanya, İtalya, Hollanda, Belçika, Fransa, Polonya, Çekya ve Slovakya'da sunulUuyor. Diğer Avrupa ülkeleri de bu yıl içinde programa eklenecek.
 

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu