banner92

DFDS Akdeniz İş Birimi, Patras-Trieste seferlerine başladı

Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS’inTürkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi, yeni yapılanmayla sadece Avrupa içerisinde olmak üzere Patras-Triesteseferlerine başladı. DFDS Akdeniz İş Birimi’nin 2018 yılından beri Trieste - Patras arasında uğraklı seferler ile hizmet veren Yunanistan hattı, ayrı bir hizmet ve açılan yeni hata özel bir gemi ile seferlerini sürdürecek.

banner113
LOJİSTİK 09.09.2020, 14:28 09.09.2020, 14:32 Taşıma Dünyası
DFDS Akdeniz İş Birimi, Patras-Trieste seferlerine başladı
banner95

DFDS Akdeniz İş Birimi,yeni yapılanmayla sadece Avrupa içerisinde olmak üzere Patras-Trieste seferlerine başladı. DFDS Akdeniz İş Birimi’nin Akdeniz’dekimevcut ağında 2018 yılından beri Trieste- Patras arasında uğraklı seferler ile hizmet sunan Yunanistan hattı, ayrı bir hizmet ve açılan yeni hata özel bir gemiPatras- Trieste se-ferleri gerçekleştirecek.

DFDS Akdeniz İş Birimi Başkanı Lars Hoffmann yeni hizmetleri hakkında şunları söyledi:”DFDS Akdeniz İş Birimi'nin mevcut ağındaki yüksek kaliteli hizmet yelpazesine bir hizmetdahaeklediğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”
DFDS Akdeniz İş Birimi’nin mevcut piyasa ihtiyaçlarını göz önüne alarak hayata ge-çirdiği seferler İtalya – Yunanistan arasıdüzenli ve güvenilir hizmet sunacak.2018 yı-lından itibaren ihracat yönünde Pendik kalkışı sonrası Patras uğraklı gerçekleştirilen Trieste seferleri gerçekleştiriliyordu. Aynı doğrultuda Trieste kalkışı sonrası Patras uğraklı olarak varış noktası Pendik oluyordu. DFDS Akdeniz İş Birimi yeni yapılan-mayla Patras-Trieste arası sadece Avrupa içerisindeki seferlerini başlattı.

DFDS Akdeniz İş Birimi,14 büyük Ro-Ro gemisi ve 60 km’yi aşan gemi kapasitesiyle düzenli seferler gerçekleştirirken Akdeniz sularında güçlü bir hizmet ağı sağlamayı sürdürüyor.

DFDS
DFDS, Avrupa'da taşımacılık ve nakliye hizmetleri sunmaktadır. 8.000'den fazla nakliyeci, DFDS’nin gemi ve liman terminali hizmetlerine ek olarak esnek taşımacılık ve lojistik çözümlerine güveniyor. DFDS’nin 8.000 binden fazla çalışanı, 20’den fazla ülkeden oluşan ağında yer alan gemilerde ve ofis-lerde görev alıyor. 1866 yılında kurulmuş olan ve merkezi Kopenhag’da bulunan DFDS, Nasdaq Ko-penhag'da işlem görüyor.
 

Yorumlar (0)
banner92
7
parçalı bulutlu