DKV Euro Service, SV Transportservice (SVTS) şirketini satın aldı

Mobilite hizmetleri sunan DKV Euro Service, SV Transportservice (SVTS) şirketini satın alarak, Balkanlarda nakliyecilere sunduğu yakıt, geçiş ücreti ve geri ödeme hizmetlerini daha da güçlendirdi.

LOJİSTİK 14.08.2020, 15:54 14.08.2020, 15:56 Taşıma Dünyası
DKV Euro Service, SV Transportservice (SVTS) şirketini satın aldı

Avrupa otoyollarında nakitsiz yol yardım hizmetinde lider olan mobilite hizmetleri sunucusu DKV Euro Service, merkezi St. Martin’de bulunan Avusturya şirketi SV TransportserviceGmbH’i (SVTS) satın aldı. SVTS, Balkanlardaki nakliye şirketleri için yakıt kartları, geçiş ücretleri ve KDV iadeleri işlerinde uzmanlığıyla biliniyor.

Balkanlardaki hizmet ağımızı büyütüyoruz

DKV Euro Service CEO’su Marcovan Kalleveen
satın almayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "SVTS 2010 yılında girişimci SlavicaVranjković tarafından kuruldu. Onun müşterileriyle ilgilenirken gösterdiği özen gerçekten ilham verici. DKV olarak müşterilerimize Balkanlarda sunduğumuz yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmetleri SVTS ile birlikte büyütmüş olmaktan mutluyuz. Bu satın alma ile birlikte SVTS müşterileri de daha geniş, yenilikçi ve entegre edilmiş hizmet portföyümüzden yararlanma olanağı bulacaklar.”
DKV, son on iki ay içinde beşinci satın almasını yaparak, büyüme stratejisini istikrarlı bir şekilde hayata geçirmeye devam ediyor.
 

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu