banner92

GEFCO Türkiye, Fas ve Tunus’a düzenli operasyonlara başladı

GEFCO Türkiye, GEFCO Fransa ve GEFCO İtalya ile ortaklaşa yürütülen operasyonlarla, Kuzey Afrika ülkelerinden Fas ve Tunus’a düzenli kara yolu ile full ve grupaj seferlerine başladı.

banner113
LOJİSTİK 26.02.2013, 16:09 27.02.2013, 13:24
GEFCO Türkiye, Fas ve Tunus’a düzenli operasyonlara başladı
banner95

İstanbul, 26 Şubat 2013 – GEFCO Türkiye, Şubat ayında başlayan seferler ile Kuzey Afrika ile ticari ilişkileri olan müşterilerine tam hizmet felsefesi ile hizmet veriyor.

Fas ve Tunus seferlerinin İstanbul ve Bursa çıkışlı, İstanbul, Bursa ve İzmir dönüşlü yapılması planlanıyor. Bu şehirlerde depodan depoya hizmet veren GEFCO Türkiye, ayrıca gümrük ve mali temsilcilik konularında da danışmanlık hizmeti veriyor. Transit süreleri ise Tunus için 9 gün, Fas için 10 gün olacak.

GEFCO Türkiye, Tunus ve Fas’ta da yine GEFCO ofislerini kullanarak aynı hizmet kalitesini karşı ülkede de sağlıyor. Konuyla ilgili,
GEFCO Türkiye Genel Müdürü Fulvio Villa, “Fas ve Tunus’ta da kendi ofislerimizle hizmet verdiğimiz için olası problemlere yerinde, kendi personelimizle müdahale edebiliyoruz. Bu da bizi tercih eden müşterilerimize, operasyonun her ayağında aynı kaliteyi sunabilmemiz için büyük bir avantaj sağlıyor” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
10
parçalı bulutlu