Iveco’dan Sırbistan’a 45 doğalgazlı Daily

Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil Daily Natural Power’larla yeniledi.

20 Haziran 2019 Perşembe 15:57
Bu haber 2062 kez okundu
Iveco’dan Sırbistan’a 45 doğalgazlı Daily

Centrosinergija isimli firma filosu için 45 adet yeni Iveco Daily Natural Power 35S14N V teslim aldı.  Tören Iveco’nun Sırbistan distribütörü Auto Cacak Komerc’in Belgrad’taki tesislerinde düzenlendi.Centrosinergija Genel Müdürü Zoran Popoviç, 2018 yılında 11 adet doğalgazlı Iveco Daily aldıklarını ve kalite ile ekonomiklikten duydukları memnuniyetin şu anda 45 adet Daily Natural Power almalarının ana nedeni olduğunu belirtti.

Iveco Avusturya, Orta ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Emilio Parato ise Iveco’nun ’sadece pazardaki en geniş alternatif yakıtlı ürüng amını sunan şirket olmadığını, aynı zamanda kendi endüstriyel ve lojistik operasyonlarıyla da çevresel kirliliği azaltmaya doğrudan katkı sunduklarını belirtti. Iveco Balkanlar Bölge Müdürü Milos Lalovic de Centrosinergija gibi bir şirketin kazan-kazan yaklaşımının iyi bir örneği olduğunu söyledi.
 

Anahtar Kelimeler: İveco Daily Natural Power;

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 13 Kasım 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 13 Kasım 2019 Manşeti
Arşiv