Logitrans’tan 25 çekici yatırımı

Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık ve B.D.T. ülkeleri ile Asya ve Doğu Avrupa'yı içine alan bölgenin hizmet veren Logitrans, filosunu toplamda 25 adet Volvo Trucks çekici ile genişletti.

16 Mayıs 2019 Perşembe 11:46
Bu haber 443 kez okundu
Logitrans’tan 25 çekici yatırımı

 Volvo Trucks’ın Türkiye distribütörü Temsa İş Makinaları, Logitrans’atoplam 25 adet Volvo Trucks çekici satışı gerçekleştirdi. Volvo Trucks çekicilerin 5 adedi Logitrans firmasının Türkiye ofisinde teslim edildi. Temelleri 90'lı yıllarda atılan ve bugün Türkiye, Kazakistan, Rusya, Polonya, Çin, İran, Moldova, Gürcistan, Azerbaycan, Romanya, Ukrayna, Bulgaristan, Çin ve Özbekistan’da ofisleri bulunan Logitrans, başta karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı ile müşterilerine özel multi-model ve inter-model çözümler geliştiriyor.

Logitrans, taşımacılığın yanı sıra sigortalama, depolama ve gümrükleme hizmetleri de veriyor. Çekicilerin teslimatı, Logitrans Türkiye ofisindeTemsa İş Makinaları Kilit Müşteriler Satış Müdürü Turgay Demirbilek ile Logitrans Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Sünel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Değer’in katılımıyla gerçekleşti.

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 06 Mayıs 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 06 Mayıs 2019 Manşeti
Arşiv