banner92

Murat Ağır Nakliyat’a Kässbohrer Low-Bed

Ağırlıklı olarak iş makinası ve proje taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Murat Ağır Nakliyat, 20 araçlık filosuna Kässbohrer Low-Bed kattı.

banner113
LOJİSTİK 28.02.2013, 13:31 28.02.2013, 14:11
Murat Ağır Nakliyat’a Kässbohrer Low-Bed
banner100
banner95

Ağırlıklı olarak iş makinası ve proje taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Murat Ağır Nakliyat yetkilisi Ramazan Şimşir ve DAF-TIRSAN Otomotiv AŞ Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu’nun katılımı ile gerçekleşen teslimatta, TIRSAN’ın iştiraklerinden olan Kässbohrer’in ürünlerini değerlendiren Ramazan Şimşir, “Kässbohrer Low-Bed’in sağlamlığının ağır yüklemelerde sağlayacağı güven ile müşterilerimiz için tercih edilen çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. 20 adetlik araç filomuza yeni kattığımız bu ürün ile her türlü yol koşulunda ve her tip yüke uygun çözümleri müşterilerimize güvenle sunacağımız için gururluyuz” dedi.

TIRSAN üretim kalitesinin ve tecrübesinin ürünü olan ve ağır yük taşımacılığında özellikle inşaat ve proje taşımacılığında firmaların çözüm ortağı olan Kässbohrer Low-Bed, müşteri ihtiyaçlarına odaklı, asırlık bilgi ve mühendislik tecrübesi ile yürütülen Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilmiştir ve en yüksek kalite ile maksimum yük güvenliği sağlar.

Yorumlar (0)
banner92
5
açık