MyIVECO portalına ödül

IVECO, online ve mobil dijital reklamcılığa adanan İnteraktif Anahtar Ödüllerinin 20.sinde onurlandırıldı.

11 Haziran 2019 Salı 12:12
Bu haber 2517 kez okundu
banner61
MyIVECO portalına ödül

Iveco’nun ticarî araçlar konusundaki hizmetlerini barındıran portalı MyIVECO, web siteleri, mobil uygulamalar ve dijital araçlar gibi dijital medya deneyimini genişleten yenilikçi iletişim projelerini barındıran Dijital Medyanın En İyiKullanımı kategorisinde “İnteraktifAnahtarÖdülünü” aldı. Seçim kriterlerinde marka bilinirliği, SEO ve SEM pazarlamastratejileri, kullanıcı etkileşimi ve bağlılık dikkate alındı.Ödül töreni 22 Mayıs günü Milano Uluslararası İletişim ve Dil Üniversitesinin yeni oditoryumunda yapıldı. IVECO’nun ödülünü Ticarî ve Özel Araçlar Küresel Dijitalİletişim Başkanı  Fabrizio Conicella aldı.

Conicella yaptığı açıklamada ticarî araç sektörünün öngörülemez bir hızla dijitalizasyon gibi makroeğilimlerle değişim geçirdiğini, IVECO’nun ise MyIVECO portalıyla bunu müşterileri için bir fırsata çevirdiğini söyledi.

MyIVECO portalı [www.my.iveco.com], IVECO müşterilerininakıllıtelefonları, tabletleri ya da bilgisayarları aracılığıyla araçlarına sürekli olarak bağlı kalmalarını sağlıyor. MyIVECO kullanıcıları filolarının sürdürülebilirliği ve verimliliği hakkında karbondioksit salınımı raporları ve sürüş performansı ile güncel bilgi alabiliyorlar.

İnteraktif Anahtar Ödülü, dijital iletişim dünyasında bir kriter olarak kabul ediliyor. Gruppo Editoriale Media Key tarafından yıllık olarak düzenlenen organizasyon, buyıl 20. Yılını kutladı. Organizasyonda 40 kişilikendüstri uzmanlarındanoluşan bir jüri, 25’ten fazla kategoride ödüller sahiplerini belirliyor.


 

    Yorumlar

banner58
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
Arşiv