banner92

Scania bahar teslimatları

Scania, Kaan Taşımacılık'a 25, Ege Sarrafiye, Tezcan Tarım, Ali Güler, Önder Canbek, Pınarcılar Petrol ve Türkova Süt Ürünleri'ne toplam 31 araç teslim etti.

banner113
LOJİSTİK 03.06.2013, 12:43 03.06.2013, 12:54
Scania bahar teslimatları
banner100
banner95
Kaan Taşımacılık’a 25 Scania G400

Doğuş Otomotiv ve Konya Ağır Vasıta yöneticilerinin katıldığı törenle Kaan Taşımacılık, 25 yeni Scania G400 aracı  teslim aldı.

Filosunda 97 adet Scania bulunan Kaan Taşımacılık da tercihini yine Scania’dan yana kullandı. Kaan Taşımacılık filosunu kattığı 25 adet Scania G400 LA 4x2 HNA model araç ile sektördeki yatırımlarıyla da dikkat çekiyor.

Doğuş Otomotiv ve Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Konya Ağır Vasıta yetkililerinin katılımıyla düzenlenen teslimat töreninde konuşan şirket kurucusu Mustafa Deliral, “Teknik özellikleri, kullanım kolaylığını düşünerek, satış sonrası hizmeti ve desteğine duyduğumuz güven nedeniyle tercihimizi yine Scania’dan yana kullandık. Scania’dan aldığımız performans bizim için önemli bir referans noktası” dedi.

Ege Sarrafiye ve Tezcan Tarım 

İlk kez çekici alımı yapan Ege Sarrafiye ve Tezcan Tarım, tercihlerini Scania’dan yana kullandı. 2 adet G400 LA 4x2 HNA model çekici teslimatı, Doğuş Otomotiv İzmir Yetkili Satıcısı Ankara Ağır Vasıta tarafından yapıldı. Firma yetkilisi Ayhan Kök “Kalite çıtamızı her zaman en üst noktada tutmak istiyoruz. Scania markası tercihimizde ilk sırada yer aldı” dedi.

Ali Güler’e Scania G420 

Aydın’da maden nakliyesi sektöründe faaliyet gösteren Ali Güler de aracını yenilerken Scania’yı tercih etti. Scania G420 CA 4x2 HNA Highline araç tercih eden Ali Güler “Beklentileri karşılayacak, sorunsuzluk anlamında kendini kanıtlamış ve teknolojik özellikleriyle üstün olan Scania araçların performası ile firmamızın gücü artacak” açıklamasında bulundu.

Önder Canbek’e Scania G400

1999 yılında kurulan ve genel olarak maden nakliyesi sektöründe faaliyet gösteren Önder Canbek Nakliyat, filosuna Scania G400 LA 4x2 HNA ekledi. Önder Canbek, yeni aracı Ankara Ağır Vasıta Satış Müdürü Erman Akbulut’un elinden teslim aldı.

Pınarcılar Petrol’e Scania G400

İstanbul Çatalca merkezli çalışan Pınarcılar Petrol, filosuna dahil ettiği Scania G400 LA 4X2 HNA modeli ile filosunu 9 araca çıkarmış oldu. Pınarcılar Petrol kurucularından Hüseyin Pınarcı “Scania’yı gerek güvenlik gerek sağladığı yakıt ekonomisi ve satış sonrası hizmetlerdeki müşteri memnuniyeti odaklı yapısı sebebiyle tercih ettik. Aradığımız tüm özelliklere sahip olduğunu düşündüğümüz için filomuzda tercihimizi Scania’dan yana kullandık” dedi.  

Türkova Süt Ürünleri’ne Scania G420

Merkezi İstanbul Bayrampaşa Gıda Toptancılar Hali’nde bulunan Türkova Süt Ürünleri, filosunu Scania G420 CA 4X2 HNA ile genişletti. Türkova Süt Ürünleri Genel Koordinatörü Bekir Toklucu, “Scania ile başlayan işbirliğimiz araçlardan aldığımız performans ve Scania markasının müşterisine vermiş olduğu önem ve değer ile artarak devam ediyor’’ dedi. ■
Yorumlar (0)
banner92
5
açık