TÜRSAB ticarete bulaşmayacak

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, göreve başlamalarından 100 gün sonra tüm çalışmaların anlatılacağı bir toplantı yapılacağını söyledi. Başkan Bağlıkaya, TÜRSAB’ın ticarete bulaşmayacağını söyledi.

09 Nisan 2018 Pazartesi 15:59
Bu haber 17255 kez okundu
TÜRSAB ticarete bulaşmayacak

7 Nisan Cumartesi günü Bodrum’da faaliyet gösteren Seyahat Acentaları ile buluştu. Buluşmaya yarım saat erken gelen Bağlıkaya, tüm meslektaşlarını TÜRSAB Bodrum BYK binasının kapısında karşıladı.

Firuz B. Bağlıkaya konuşmasına TÜRSAB’da beyaz bir sayfa açtıklarını ve tüm Seyahat Acentası yetkililerinin istedikleri zaman Genel Merkez Binası’na gelebileceğini hatta Yönetim Kurulu toplantılarına da katılabileceğini belirterek başladı. TÜRSAB’da göreve başlamalarından 100 gün sonra tüm çalışmaların anlatılacağı bir toplantı yapacağını belirten Bağlıkaya’nın bahsettiği diğer konular; bakanlıklarla ilgili gelişmeler, kaçakla mücadele ve TÜRSAB’ın yapısındaki değişikliklerdi.

Firuz B. Bağlıkaya, TÜRSAB’ın ticarete bulaşmayacağını belirterek sözlerini tamamlarken, Bodrum bölgesindeki Seyahat Acentası temsilcileri ise seçim dönemi haricinde de üyelerle ilgilenen yönetim anlayışından dolayı Bağlıkaya’ya teşekkürlerini ileterek, mandalina reçeli ikramında bulundular.

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 28 Ocak 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 28 Ocak 2019 Manşeti
Arşiv