banner92

UND, Reyhanlı saldırısını kınadı

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen saldırıda taşıma sektörü de 4 kayıp verdi.

banner113
UND 13.05.2013, 13:12 03.06.2014, 12:10
UND, Reyhanlı saldırısını kınadı
banner95
Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen saldırıyı Uluslararası Nakliyeciler Derneği bir açıklama yaparak kınadığını bildirdi. UND’nin yaptığı açıklama şöyle:

“Üyelerimizden Trans Mehmet Selim Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Arslan, Hacıoğlu Nakliyatın sahibi Mehmet Hacıoğlu’nun kuzeni ve şirket çalışanı Mehmet ali Şanlıoğlu, yine sektörümüzden Yellizler Nakliyat sahibi İbrahim Yelliz’in oğlu Murat Yelliz ile Öznaimoğlu Nakliyat sahibi Mehmet Rıza Ceyhan’ın oğlu Ahmet Ceyhan, Masum insanları hedef alan Reyhanlı’da yapılan bombalı saldırıda hayatını kaybetmiştir.

Ülkemiz ve sektörümüz için büyük öneme sahip olan Antakya Reyhanlı bölgesinde yapılan bu saldırı milletimizin ve bölgenin huzurunu hedef almaktadır.

Uluslararası Nakliyeciler Dermeği olarak ülkemizin huzuru ve gelişmesini hedef alan bu tür saldırıların amacına ulaşamayacağına olan inancımızı bir kez daha ifade ederek, saldırıda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı dileriz.”

Yorumlar (0)
banner92
10
parçalı bulutlu