Anadolu Isuzu Erdiloğlu Otomotiv’den, Vira Temizlik’e 10 adet D-Max

Anadolu Isuzu İzmir Bayii Erdiloğlu Otomotiv, Vira Temizlik’e satışını gerçekleştirdiği 10 adet D Max 4X2 HT Pick-up ile yeni yıla hızlı girdi.

banner113
PİYASA 27.02.2013, 14:52 27.02.2013, 15:41
 Anadolu Isuzu Erdiloğlu Otomotiv’den, Vira Temizlik’e 10 adet D-Max
banner100
banner95

İzmir’de Turizm Taşımacılık Hizmet organizasyonu ve Eğitim Hizmetleri veren Vira Temizlik’e araçları düzenlenen bir törenle teslim edildi.

Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe YAZICI, Bölge Satış Şefi Mehmet ALPTEKİN ve Bölge Satış Sorumlusu Umut AKIN ile Anadolu Isuzu İzmir Bayii Erdiloğlu Otomotiv Yönetim kurulu üyesi ve Genel Müdürü Erhan ERDİL ve Satış Müdürü Erdal DEMİR’ in de hazır bulunduğu törende konuşan Vira Temizlik Yö
netim Kurulu Başkanı Ersoy Turan şunları söyledi;


“Çok yakında daha büyük projelerimizde Erdiloğlu ile birlikte olacağız. Tamamen yenilenmiş ve Pick-Up piyasasının  en beğenilen aracı olan D Max’ler
üstün güvenlik ve konfor özellikleri, ekonomik yakıt sarfiyatı ve düşük bakım maliyeti avantajları nedeniyle tercihimiz oldu.”


Satırbaşlarıyla Isuzu D Max


Arazi vitesi yerine 4x4 sürüşe düğme ile geçiş sağlayan “Shift on the Fly” sistemini 2004 yılında pick up pazarıyla tanıştıran Isuzu D-MAX, otomatik vites seçeneğini de sunan ilk pick- up olmuştu

Agresif ve sportif dış görünüş


Mükemmel oranlara sahip ve görsel uyum sergileyen akıcı tasarım çizgileri, yan profilden arka kısma kesintisiz uzanan karakter çizgileri ile "sportif" bir tarza sahip olacak şekilde yeniden tasarlanan yeni ISUZU D-MAX,  kaslı çamurluk ve kama şeklindeki dizaynı ile güçlü ve atletik bir görünüme sahip. Tümüyle yenilenen kabin tasarımı daha fazla alan ve daha fazla şıklık ile hoş bir seyahat keyfi sunuyor. 


Üstün aktif ve pasif güvenlik öğeleri

Yeni ISUZU D-MAX üstün güvenlik sistemleriyle donatıldı. Tüm versiyonlarında standart olarak sunulan sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi (ABS), çekiş kontrol özelliğine (TCS)  sahip elektronik stabilite kontrol sistemi  (ESC), panik fren yardım sistemi (BAS) ve güçlendirilmiş yeni kabin iskeleti ile yeni ISUZU D-MAX daha güvenli sürüş keyfi sağlıyor.

Yeni twin turbo, güçlü ve verimli motor

Isuzu mühendisleri, yeni D-MAX’i geliştirirken motorun tepkisinden veya güç çıkışından ödün vermeksizin yakıt tüketimi ve emisyon konularına daha fazla odaklandı. 

Devir aralıklarında daha iyi tepki sağlayan “Twin Turbo” sistemi ile tüm düşük motor devirlerinde daha fazla performans, daha fazla yakıt tasarrufu ve daha az egzoz emisyonu sağlandı. Yeni 4JK1-TCHi motor, daha iyi yanma performansı sağlayan, daha iyi yakıt ve hava karışımı gerçekleştiren "Yüksek Türbülans" özelliğine de sahip.


Sınıfının en düşük sürtünme katsayısı (Cd)

Yeni Isuzu D-MAX selefine kıyasla %5 daha az sürtünme katsayısı ile daha az yakıt tüketimi ve daha fazla performans vaat ediyor. Düşük sürtünme katsayısı ise daha az kabin gürültüsü anlamına geliyor.

Yorumlar (0)
15
açık