ARÜSDER IFAT Fuarına katılıyor

Arüs-Der; Almanya’daki Ekipman Ve Belediye Taşımacılığı Endüstrisi Derneği (Vak)’nin Davetlisi Olarak IFAT Fuarı'na katılıyor.

08 Mayıs 2018 Salı 13:04
Bu haber 8700 kez okundu
banner61
ARÜSDER IFAT Fuarına katılıyor
ARÜS-DER Avrupa’da da, en üst seviyede; üyelerini ve sektörünü tanıtacak.

İki yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük Atık Su, Arıtma Sistemleri, Katı Atık, Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri Fuarı olan IFAT Fuarı’nda (14-18 Mayıs 2018–Münih/Almanya) ARÜS-DER F7-13/9 standında sektörünü ve üyelerini tanıtacak.

Karşılıklı onursal üyeliği bulunan ve aynı zamanda IFAT’ın ideal sponsoru olan, Almanya’daki Ekipman ve Belediye Taşımacılığı Endüstrisi Derneği (VAK) ile ARÜS-DER stantları yan yana olacak. Böylelikle ARÜSDER daha fazla kitleye ulaşım sağlayarak sektörün ve üye ürünlerinin tanıtımını daha iyi yapacak.

Toplam 260.000 m2 sergi alanında 180’e yakın ülkeden 3.150 katılımcıyı aynı platformda buluşturan IFAT 2018’da; katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları kategorilerinde yeni ürün ve teknolojiler sergilenecek. 

Sektörü yansıtacak bu fuarda sergilenen ürünlerin teknolojik gelişimleri ve yenilikleri incelenecek.

IFAT Fuar Broşürü

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv