Ege Tire Gıda’ya 6, Merkez Oto Kurtarma’ya 8 Şampiyon

Anadolu Isuzu’nun N Serisi ile filolarını büyütmeye devam ediyorlar.

banner113
PİYASA 27.02.2013, 14:22 27.02.2013, 14:45
 Ege Tire Gıda’ya 6, Merkez Oto Kurtarma’ya 8 Şampiyon
banner100
banner95

İzmir’in iki önemli firması Ege Tire Gıda ile Merkez Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetleri, Anadolu Isuzu’nun Şampiyon lakaplı N Serisi kamyonlarıyla filolarını büyütmeye devam etti. Ege Tire Gıda’nın 6 adet, Merkez Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetlerinin 8 adet kamyonu düzenlenen törenle teslim edildi.

Erdiloğlu Otomotiv’in satışını gerçekleştirdiği araçların teslim törenine katılan Ege Tire Gıda Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Rüştü Görgünel ile Merkez Oto Kurtarma ve Vinç Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tosun birer konuşma yaptı.

Konuşmasında yeni aldıkları Karşıyaka Coca Cola Bayiliği için filosuna ilave alım yaptığını söyleyen Ege Tire Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Görgünel  “22 yıldır bu sektörün içindeyiz. Isuzu ile olan işbirliğimizde bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık. Gerek bayinin satış ve satış sonrasında bize gösterdiği yakın ilgisi, gerekse Isuzu araçlarının dayanıklılığı ve düşük operasyonel maliyetleri nedeniyle oldukça memnun olduğumuz bu işbirliğimiz, aldığımız üç adet NPR 10 ton,  iki adet NPR 8 ve bir adet de NPR 10 LONG ile güçlenerek artmaktadır.” dedi.

Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe YAZICI, Bölge 
Satış Şefi Mehmet ALPTEKİN ve Bölge Satış Sorumlusu Umut AKIN ile Anadolu Isuzu İzmir Bayii Erdiloğlu Otomotiv Yönetim kurulu üyesi ve Genel Müdürü Erhan ERDİL ve Satış Müdürü Erdal DEMİR in de hazır bulunduğu törende ikinci konuşmayı Merkez Oto Kurtarma ve vinç hizmetleri yönetim kurulu başkanı Cemal Tosun yaptı.

Tosun
şunları söyledi;


“ISUZU’ya teşekkür ediyorum. Uzun soluklu bir işbirliği için attığımız adımlar büyük bir mutlulukla devam ediyor. Her türlü yüke dayanıklı yapısı ve masrafsız satış sonrası hizmetiyle güvenerek  kullandığımız 8 adet NPR 3D  sayesinde gözüm arkada kalmadan araçlarımı sahaya sürüyor olacağım. Isuzu’ nun N serisi kamyonları gerçek şampiyon ve rakipsiz.  Erdiloğlu ile olan işbirliğimizle filomuzdaki şampiyon kamyonlarımızın sayısını da arttıracağız. Hedefimiz bu.”

Yorumlar (0)
14
açık