banner92

Man ikinci el otobüsler Antalya ve İzmir’de tanıtıldı

MAN TopUsed, birinci etap roadshow etkinliğinde bakımları çok iyi yapılmış ikinci el Starliner, Cityliner ve Tourliner L, Fortuna ve Fortuna Mega otobüsler Antalya ve İzmir’de müşterilerle buluştu.

banner113
İKİNCİ EL 31.03.2013, 18:44 31.03.2013, 18:51
Man ikinci el otobüsler Antalya ve İzmir’de tanıtıldı
banner95
MAN TopUsed roadshow etkinliğinde ilk durak 25 Mart Pazartesi günü Antalya oldu.

Profesyonel MAN TopUsed ekibi tarafından detaylı teknik bakımları yapılan ikinci el Starliner, Cityliner ve Tourliner L, Fortuna ve Fortuna Mega otobüslerin tanıtımına Man Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş Pazarlama Müdürü Eren Gündüz, Man TopUsed Satış Müdürü Cüneyt Ergün, Antalya Bayisi Ant Oto Genel Müdürü Hasan Göksoy ve çok sayıda davetli katıldı. 

Roadshow etkinliği ile müşterileriyle buluşmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Pazarlama Müdürü Eren Gündüz, “2013’ün otobüs pazarı açısından iyi bir yıl olarak geceğini düşünüyoruz. Sıfır araç piyasasına ivme katacak en önemli unsur ikinci el pazarına yönelik etkinlikler olacak. Çünkü ikinci elde satılan her ürün sıfır araç piyasasına olumlu etkileri olacak. Biz yıl içinde yine bu tür etkinliklerle müşterilerimizi yerinde ziyaretler yaparak onların beklentilerine cevap vereceğiz” diye konuştu. Roadshow etkinliğinde birinci etabı gerçekleştirdiklerini vurgulayan Man TopUsed Satış Müdürü Cüneyt Ergün, “Son bir aydır özellikle ikinci el otobüs pazarında ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Biz de ikinci el araçlarımızı detaylı teknik bakımları yapıldıktan sonra müşterilerimize sunuyoruz. Yeni otobüs yatırımı arayışında olan ancak istediği kalitede araç bulamayan müşterilerimiz için doğru bir adres olmayı hedefledik. Bu hedef doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz.

Antalya, İzmir’in ardından Bursa ve İstanbul’da tanıtımlarımız olacak. Roadshow etkinliğimiz bu illerle sınırlı kalmayacak. Mayıs ayı içinde düzenleyeceğimiz ikinci etap ile Diyarbakır, Gaziantep, Mersin, Samsun, Kayseri, Konya ve daha birçok ilde müşterilerimizle bir araya geleceğiz. İkinci el araçlarımıza Man Finans ile uygun finansman seçeneklerimizi de bu tanıtımlar sırasında müşterilerimizle paylaşıyoruz” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner92
7
parçalı bulutlu