banner92

MAN TopUsed ikinci el otobüsleri roadshow ile görücüye çıkıyor

Uzman kadrosuyla kurumsal kalite ve güven anlayışını ikinci el araç sektörüne taşıyan MAN TopUsed, 25 Mart-2 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek roadshow etkinliği ile ikinci el otobüs yatırımcısına fırsatlar sunacak.

banner113
İKİNCİ EL 19.03.2013, 12:20 19.03.2013, 12:30
MAN TopUsed ikinci el otobüsleri roadshow ile görücüye çıkıyor
banner95

MAN Truck & Bus AG, 30 ülkede bulunan toplam 36 adet MAN TopUsed merkeziyle, yüksek kalitede ikinci el araçları yatırımcısı ile buluşturuyor. Aynı uluslararası kalite anlayışını Türkiye’de de MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş’ye bağlı olarak ikinci el araç sektörüne sunan MAN TopUsed road show etkinliğine çıkıyor.

Antalya, İzmir, Bursa ve İstanbul’u kapsayacak olan MAN TopUsed roadshow etkinliğinde, bakımları yapılmış ikinci el otobüsler müşterilere tanıtılacak. Profesyonel MAN TopUsed ekibi tarafından detaylı teknik bakımları yapılan araçlar, belirtilen tarihlerde uğradıkları her ilde 14.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek olan kokteyl ile yatırımcılarıyla buluşacak.

Finansal çözüm ve bakım onarım sözleşmeleriyle cazip avantajlar sunacak olan MAN TopUsed roadshow etkinlik takvimi şu şeklide olacak;

25 Mart - Antalya (Altınova Sinan Mahallesi Serik Cad. No:147 Altınova Kavşağı Petrol Ofisi, Antalya)

27 Mart - İzmir (İZOTAŞ İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kemalpaşa - Işıkkent - İzmir)

29 Mart - Bursa (Cha Cha Restaurant, Mihraplı Köprüsü Akpınar Cad. No: 2 Nilüfer - Bursa)

1-2 Nisan - İstanbul Bayarampaşa (Büyük İstanbul Otogarı-Esenler)

MAN TopUsed ikinci el araçlarla ilgili detaylı bilgiye www.topused.org ve mantopused.sahibinden.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner92
10
parçalı bulutlu