AllisonTransmission, DLS ile servis ağını büyütüyor

AllisonTransmission, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü DLS ile satış sonrası hizmetlerini ve servis ağını güçlendiriyor.

03 Aralık 2019 Salı 09:41
Bu haber 2184 kez okundu
banner61
AllisonTransmission, DLS ile servis ağını büyütüyor

AllisonTransmission, 2019’da iş birliğine imza attığı yetkili distribütörü DLS ile Türkiye genelinde yeni servis noktalarını hizmete sunuyor. Allison, Batman, Bursa, Eskişehir, İzmir, Gaziantep ve Van illerindeki yeni iş anlaşmaları ile beş ayrı bölgedeki yetkili servisleri ve tüm Türkiye genelinde DLS’in desteği sayesinde kullanıcılarının 7/24 hizmet alabileceği satış sonrası ağını güçlendiriyor.

Doğu Anadolu, Karadeniz ve İç Anadolu da servis yapılanması

AllisonTransmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge Direktörü Atak Talas, yeni yetkili servisleri ile ilgili bilgi vererek; “Batman, Bursa ve Gaziantep’te bulunan servislerimiz ile geçmişten gelen bir iş birliğimiz vardı. Eskişehir, İzmir ve Van’daki yetkili noktalarımız ile tamamen yeni bir yapılanma başlatıyoruz. Bu bölgelerdeki Allison şanzıman popülasyonunu göz önünde bulundurularak yeni servislerimizi belirledik. 2019 sonrası için Doğu Anadolu, Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde de servis yapılanmalarımızın olmasını planlıyoruz” diye belirtti.Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak


Atak Talas, açıklamasında; “Türkiye’de Allison tam otomatik şanzımanların avantajlarını tercih eden filoların sayısı artmaya devam ediyor. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamak, zamanında, kaliteli ve uygun maliyetli hizmet sunmak hedefimizle servis ağımızı geliştiriyoruz. Servis noktalarımız, konusuna hakim bakım-onarım hizmeti ve yedek parça temini ile müşterilerimizi destekleyecek” dedi.

Allison tam otomatik şanzımanlar verimlilik katıyor

Allison tam otomatik şanzımanlar, toplu taşımadan inşaata, itfaiyeden atık toplamaya kadar farklı alanlardaki ticari araç uygulamalarına verimlilik katıyor. Uygulama alanlarına bağlı olarak Allison, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Ancak faaliyet alanı ne olursa olsun iş planlarının aksamaması için Allison tam otomatik şanzıman donanımı ile sağlanan serviste daha az zaman kaybı ve düşük bakım-onarım maliyetleri, ortak avantajlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Allison tam otomatik şanzımanlar, manuel ve otomatikleştirilmiş manuel şanzımanların aksine yıpranmaya yatkın bir mekanik debriyaj yerine tork konvertörü kullanıyor. Dolayısıyla debriyaj aşınması olmaması ve daha az güç aktarma organı hasarı ile sadece rutin yağ ve filtre değişimi yeterli oluyor. Böylece bakım ve onarım maliyetlerinin azalmasını sağlayan Allison şanzımanlar, müşterilerin serviste daha az zaman kaybederek, araçlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı oluyor
AllisonTransmission yeni servis bilgileri;

Askar Motorlu Araçlar
Adres: Yaylacık Mahallesi İzmir Yolu 13.Km. No: 38/1, Nilüfer / Bursa
Telefon: 0 224 441 41 46

Bilmak Otomotiv
Adres: Aydınlar Mahallesi 03010 Nolu Sok. No:9 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0 342 235 45 25

Hüseyin Ünal Otomotiv
Adres: 5.Sanayi Sitesi 7416 Sok. No:19 Pınarbaşı / İzmir
Telefon: 0 232 479 59 52

Ibanay Otomotiv
Adres: Yeni Sanayi Sitesi F/1 Blok No:13/14 Van
Telefon: 0 432 223 03 86

Nuriş Otomotiv
Adres: Sanayi Çarşısı 2. Oto Tamirciler S. No:20-22 Eskişehir
Telefon: 0 222 237 22 18

Özgün Kardeşler Otomotiv
Adres: Hasankeyf Yolu Üzeri Ek Sanayi Sitesi No:33 Batman
Telefon: 0 488 214 72 97
    Yorumlar

banner58
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
Arşiv