Birincilik ödülü TEMSA’nın

Otobüs pazarının lider markası TEMSA, başarısını ödüllerle de taçlandırmaya devam ediyor. www.temsa.com internet sitesi Altın Örümcek Ödülleri’nde Otomotiv kategorisinde birincilik elde etti.

08 Kasım 2019 Cuma 19:21
Bu haber 1782 kez okundu
Birincilik ödülü TEMSA’nın

2018 yılında otobüs pazarını lider olarak tamamlayan TEMSA, hedeflerini hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyüterek yoluna devam ediyor. Başarısını yeni ödüller kazanarak da taçlandıran TEMSA’ya bir ödül de 17’inci Altın Örümcek Ödülleri’nde verildi. 1469 proje arasında yapılan jüri değerlendirmeleri sonucunda çeşitli kategorilerde 245 proje finale kalmaya hak kazandı. 6 Kasım Çarşamba günü Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşen ödül töreninde otomotiv kategorisinde www.temsa.com internet sitesi ile birinciliğe layık görüldü.

Sektörün öncü markası TEMSA

www.temsa.com web sitelerinin 4 bölge ve 5 dilde faaliyet gösterdiğini belirten TEMSA CEO’su Aslan Uzun, “Bu ödül şirketimizin dijitalleşmede başarısınıntasdiklendiğinin de bir göstergesi aslında. TEMSA olarak her alanda öncü marka stratejisi ile hareket ederken günümüzün en önemli konusu haline gelen dijitalleşmede de öncü olmak, bu alanda 1469 proje arasından 245 proje ile finale çıkmak ve finalde de otomotiv alanında birincilik ödülü elde etmek gerçektenbize gurur veriyor. Tabi ödüller yeni sorumluluklar da getiriyor. Müşterilerimize her zaman her alanda en iyiyi sunmak, en hızlı çözümleri hem sahada, hem dijital ortamda sunabilmek en öncelikli hedefimiz oldu. Bundan sonra da olmaya devam edecek” dedi.
 

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv