Isuzu Novociti Life Avrupa Turu’na başladı

Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında üretilen ve kendi segmentinde kısa sürede Türkiye’de ve dünyada liderliğe oturanIsuzuNovociti Life, yurtdışı tanıtımları kapsamında Avrupa’da 2. Demo Turuna başladı.

12 Eylül 2019 Perşembe 17:42
Bu haber 3354 kez okundu
banner61
Isuzu Novociti Life Avrupa Turu’na başladı

İlk olarak 2018 yılında düzenlenen ve Avrupa’nın önemli ülkelerinde belediye ve toplu taşıma şirketlerine test ettirilen IsuzuNovociti Life, ikinci Demo Turuna Romanya’dan başladı.
Anadolu Isuzu’nun Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye’deki fabrikasında üretilen IsuzuNovociti Life, global marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Anadolu Isuzu’nun yurt dışı tanıtımları kapsamında Avrupa yollarında Türk bayrağını dalgalandıracak.Üretime başladığı günden bu yana büyük satış başarısı gösteren IsuzuNovociti Life sırasıyla Romanya, Bulgaristan, İtalya, Fas, İspanya ve Fransa ülkelerinde test sürüş aktivitelerine katılacak. 12 Eylül tarihinde Romanya’da başlayan Demo Tour 2019 kapsamında Yeni Novociti Life midibüsler gidecekleri ülkelerin belediyelerine ve toplu taşıma şirketlerine test ettirilecek. Bu sayedeNovocitiLife’nin üstün teknolojileri, yol tutuşu, performansı, güvenliği ve konforubelediyeler tarafından yakından deneyimlenecek.

 

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv