Karsan’ın internet sitesine iki ödül birden!

Karsan’ın geçen yıl yenilenen internet sitesi, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alanThe Stevie Awards tarafından 2 farklı kategoride 2 ödüle birden layık görüldü.

09 Eylül 2019 Pazartesi 14:16
Bu haber 2768 kez okundu
banner61
Karsan’ın internet sitesine iki ödül birden!

Karsan, elde ettiği başarıları aldığı ödüllerle de taçlandırmaya devam ediyor. 74 ülkeden 4.000’den fazla katılımcının başvurduğu The Stevie Awards ödülleri kapsamında sektörün önde gelen profesyonel jürileri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Karsan, Automotive & Transport Equipment kategorisinde ve Best Overall Web Design kategorilerinde 2 farklı Silver Stevie Winner ödülünün sahibi oldu.

Bursa’da yer alan fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan, aldığı ödüllerle de başarısını taçlandırmaya devam ediyor. Hayata geçirdiği projelerle birçok kurum ve kuruluş için emsal teşkil edecek çalışmaları hayata geçiren Karsan’ın geçen yıl yenilenen internet sitesi, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri sayılan The Stevie Awards kapsamında iki ödüle birden layık görüldü. Bu yıl 74 ülkeden 4.000’den fazla başvurunun yapıldığı The Stevie Awards’ta sektörün seçkin jürileri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Karsan,internet sitesiyle Automotive & Transport Equipment kategorisinde Silver Stevie Winner ve Best Overall Web Design kategorisinde ise yine Silver Stevie Winner ödüllerine layık görüldü.

Kullanıcı dostu siteye ikinci ödül!

Karsan’ın geçen yıl yenilenen ve kullanıcı dostu tasarım standartlarını ön planda tutarak hazırladığı web sitesinde şirketin imzasını taşıyan minibüs ve otobüs modellerinin üretim, satış, servis ile satış sonrası bölümleriyle ilgili bilgiler yer alıyor. Kullanıcıların tüm modelleri 360˚panoramik görüntü modülü ile görüntüleyebildikleri sitede; fiyat teklif talebi yapılabildiği gibi, broşür indirilebiliyor ve site üzerinden geri arama talebinde bulunulabiliyor.Bu yıl ayrıca dünyanın en prestijli web tasarım ödülleri arasında yer alan Muse Creative Awards’ta da “Silver Winner” ödülünelayık görülen Karsan’ın web sitesi, uluslararası alanda dijital faaliyetleri kapsamında Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Litvanca, Bulgarca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rumence, Portekizce, Lehçe, Yunanca, Slovakça olmak üzere 12 farklı dilde hizmet veriyor.
 

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv