banner92

“Sürücü Yorgunluk ve Dikkat Dağınıklığı” projesi ödülü

banner65

Anadolu Isuzu, AUS Türkiye tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen SummITS 3'üncü Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS) Zirvesi'nde, toplum sağlığını korumayı hedeflediği “Sürücü Yorgunluk ve Dikkat Dağınıklığı” projesi ile ödülel ayık görüldü.

banner74
OTOMOTİV 14.08.2020, 12:41 14.08.2020, 12:46 Taşıma Dünyası
“Sürücü Yorgunluk ve Dikkat Dağınıklığı” projesi ödülü
banner95

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, SummITS 3'üncü Uluslararası Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS) Zirvesi'nde “Sürücü Yorgunluk ve Dikkat Dağınıklığı” projesi ile Ulaşımda Aklın Yolu Ödülleri; ‘Hareket Teknolojisi (Ürün) Kategorisi’nde ödüle layık görüldü. Akıllı araçlar ve akıllı şehir uygulamaları çalışmalarına devam eden Anadolu Isuzu, sürücülerin dikkat dağınıklıkların ıve yorgunluk halleri hakkında bilgiveren “Sürücü Yorgunluk ve Dikkat Dağınıklığı” projesi ile sürücü-araç ve paralelinde toplum sağlığın ıkorumayıhedefliyor.

Araç içi uygulama, sürücünün yorgunluğun ualgılayıp, yorgunluk üzerine olabilecek kazaları önlemeye yardımcı oluyor. Dikkat dağınıklığını algılayan sistem, yoldan gözlerini uzun süre başka yere kaçırma, telefon ile ilgilenip yola bakmama gibi konularda uyarı vererek sürücünün aracı sürmesine ve yolao daklanmasına yardımcı oluyor. İnovasyonu ve teknolojik yenilikleri ürün ve hizmetlerine adapte eden Anadolu Isuzu, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarında özellikle yolcuların ve sürücülerin güvenli seyahat edebilmelerine katkıda bulunmaya odaklanıyor. Anadolu Isuzu’nun Ar-Ge ve inovasyon alanındaki çalışmaları müşteri taleplerine uygun ürün geliştirme gücünü pekiştiriyor.

banner97


 

Yorumlar (0)
banner92
9
açık