banner92

Auf Wiedersehen Wolf-Dieter Kurz, Willkommen Christian Rainer Genes

Auf Wiedersehen (Güle güle) Wolf-Dieter Kurz, Willkommen (Hoşgeldin) Christian Rainer Genes

banner113
TAŞITLAR 17.03.2013, 18:00 17.03.2013, 18:04
Auf Wiedersehen Wolf-Dieter Kurz, Willkommen Christian Rainer Genes
banner95
Muammer Başkan

Mercedes-Benz Türk AŞ Direktörler Kurulu Başkanlığını Rainer Christian Genes’e devreden Wolf-Dieter Kurz, 12 Mart 2013’te The Ritz-Carlton’da iş dünyasından yakın çevresine bir kokteylle veda ederken, Genes’i de iş dünyasına ve basın mensuplarına tanıştırdı.

Türkiye’de çalışmaktan çok mutlu olduğunu belirten Kurz, gördüğü dostluk ve yardımseverliğe teşekkür etti, “tekrar görüşmek üzere” diyerek veda etti.

Direktörler Kurulu Başkanlık görevini devralan Genes, Daimler’de çeşitli görevlerde bulunduğunu, ama daha çok otomobil üretimi ve planlama görevleri olduğunu belirterek, “Daha önce turist olarak geldiğim Türkiye’ye çalışan olarak ilk geliyorum. Burada otobüs ve kamyon üretimimiz var, ayrıca satış da var. Burada işinde uzman çok iyi çalışma arkadaşlarımız olduğunu öğrendim. Hem üretim, hem satışta çalışmak için çok heyecan duyuyorum” dedi.

Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Dudaroğlu, Mercedes-Benz Türk AŞ Direktörler Kurulu Başkanı Rainer Christian Genes’e ve Mercedes-Benz ve Smart Global Parça ve Servisi’nden Sorumlu Başkan olarak Almanya Stuttgart’a giden Wolf-Dieter Kurz’a birer plaket sundu. ■
Yorumlar (0)
banner92
8
parçalı bulutlu