banner92

FSM Demirbaş Otomotiv Temsa ailesine görkemli açılışla katıldı

FSM Demirbaş Otomotiv Temsa ailesine katılışını müşterileriyle birlikte kutladı. Mustafa Demirbaş, açılışta halk otobüsçülerine yönelik 1 Nisan’da başlayıp 10 Mayıs’a kadar sürecek olan özel kampanyanın müjdesini verdi.

banner113
TAŞITLAR 01.04.2013, 12:06 01.04.2013, 12:14
FSM Demirbaş Otomotiv Temsa ailesine görkemli açılışla katıldı
banner100
banner95
CANER ÖZCAN  /  TAŞIMA DÜNYASI

FSM Demirbaş Otomotiv, 29 Mart Cuma günü Sancaktepe’deki merkezinde düzenlenen törenle Temsa ailesine katıldı. Uzun yıllar BMC bayiliği yapan Demirbaş Otomotiv Temsa ve BMC araçların satışını birlikte gerçekleştirecek. Törene Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İstanbul Otobüs A.Ş Genel Müdürü Abdullah Yasir Şahin, TÖHOB Başkanı İsmail Yüksel, Temsa Global Genel Müdürü Dinçer Çelik, Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Bölge Satış Yöneticileri, Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Ebru Ersan, FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş ve çok sayıda halk otobüsçüsü katıldı.

Başarılı olacağız 

Törende konuşan FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Temsa markasının satışını yapacak olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Temsa ve BMC’nin satışını birlikte gerçekleştireceklerini belirten Demirbaş, Albaraka ile de yaptıkları kampanya hakkında bilgi verdi: “Temsa ailesine de katılmış bulunuyoruz. İnşallah aynı başarıyı Temsa bünyesinde de gösteririz. Ve bugünün anısına sizleri her iki marka otobüsü, en uygun şekilde hiç zorlanmadan alabilmeniz için, Albaraka ile işbirliği yaparak bir kampanya düzenledik. 40 gün sürecek bu kampanya çerçevesinde, 0,39’dan, 0,75’e varan kar oranları, 24 aydan 72 aya kadar vade ile ödeme kolaylığı, araç bedelinin yüzde yüzüne kredi kullanabilme imkanı, yılın belirli aylarını ödemesiz boş geçme fırsatı, ara ödeme yapma imkanı ve aracın ilk taksidini 3 veya 4 ay sonra başlayarak ödeme imkanı sunuyoruz” diye konuştu. 

Sancaktepe’ye kuvvet veriyor 

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ise, Demirbaş Otomotiv’i, Temsa ailesine katılmasından dolayı kutladı. İstanbul’daki raylı sistemin artmasına rağmen otobüs sayısında da 2014 yılında İstanbul nüfusuna yetecek kadar otobüsün hizmet vermesini beklediklerini belirten Erdem, “Sancaktepe’de böyle güzel bir müessesenin varlığı, bize de güç kuvvet veriyor. Sancaktepe her zaman gelişime açık bir ilçemiz, çok büyük yatırımlar olan bir ilçemiz. Demirbaş Otomotiv, kazancı bereketli olsun, çok sayıda otobüs alsın, otobüs satsın” dedi.

İşbirliği heyecan veriyor

Kenti içi otobüs pazarında büyük hedeflere odaklandıklarını belirten Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik ise, Demirbaş Otomotiv’in bu hedefleri gerçekleştirmede önemli katkılar sağlayacağını söyledi. Demirbaş Otomotiv’in, Temsa ailesine katılmasından dolayı heyecan duyduklarını dile getiren Çelik, “Bu işbirliğinin her iki tarafa da önemli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz. Yıllara dayanan tecrübesi, halk otobüsçüleri ile kurduğu sıcak diyaloglar ile oldukça başarılı olan Sayın Mustafa Demirbaş’a bu yeni birliktelikle, başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum. Bol bol otobüs alıp satmasını, bölge halkına ve İstanbul’a güzel hizmetlerinin devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Çelik, Temsa’nın 64 ülkede, Avrupa’nın önemli kentlerinde araçlarının yer aldığını belirterek şunları söyledi: “Sadece İstanbul değil, Roma Belediyesi, ve Münih Belediyesi ile Avrupa’nın birçok belediyesi de Avenue araçlarımız dolaşıyor. İstanbul Otobüs A.Ş filosunda 143 otobüsle Avenue ürünümüz birinci sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta içinde gerçekleşen 350 adetlik otobüs ihalesinden sonra bu sayının daha da artacağına inanıyoruz. 11 Mart’ta İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne, 70 adet Avenue teslimatı yaptık. Yakında bu sayı 300’e ulaşacak” dedi. 

Kent içi pazarımız artacak 

Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Demirbaş Otomotiv’in Temsa ailesine katılmasıyla kent içi otobüs pazarını artırarak, esnafa daha iyi hizmet vereceklerini dile getirerek “Sayın Mustafa Demirbaş’ın markamızı tercih ederek şirketimize duyduğu güveni için teşekkür ediyoruz. Halk otobüsçüsü için çok önemli bir satış argümanı olan ve bunu vade ve takas yöntemleriyle başarıyla uygulayan Demirbaş Otomotiv’in Temsa ailesine çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner92
5
açık