banner92

Isuzu D-Max Avrupa’da bir ödül daha

Kusursuz dizaynı, yüksek güvenlik standartları ve güçlü motoru ile kullanıcıların ilk tercihi Isuzu D-Max, Avrupa’da adından söz ettirmeye devam ediyor.

banner113
TAŞITLAR 24.04.2013, 17:15 24.04.2013, 17:18
 Isuzu D-Max Avrupa’da bir ödül daha
banner95
Geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan ve kısa sürede satış rekoru kıran Isuzu D-Max, İngiltere’deki VansA2Z.com adlı haber portalında yapılan halk oylamasıyla “Yılın Pick-up’ı” seçilirken, Almanya’da da 4x4 ithal araç kategorisinde büyük farkla birinci oldu. Isuzu D-Max, 2012 yılı sonunda yapılan lansmanın hemen ardından Romanya ve Macaristan’da da “Yılın Pick-up’ı” seçilmişti.

Ticari araç DNA’sı ile binek araç konforunun muhteşem birleşimi

Autobild.de/Allrad adlı sitede yapılan oylamada, kendi sınıfındaki araçları geride bırakarak ilk sıraya yerleşen D-Max, üstün donanım ve teknik özellikleriyle Alman tüketicileri kendisine hayran bıraktı. 

Isuzu Almanya CEO’su Mr. Udo Emmerling, D-Max’ i seçen herkese ilgi ve güvenlerinden dolayı teşekkür ederek bu ödülün, liderlik sıfatını devam ettirebilmek adına kendilerini daha fazla motive edeceğini söyledi. 

Yüksek güvenlik standartları, üstün donanım özellikleri ve her zaman bilinen dayanıklı yapısı ile Isuzu D-Max, bir yandan ticari araç DNA’sı taşımasıyla diğer yandan da binek araç konforu yaşatmasıyla hem profesyonel hem de keyifli bir kullanım sunuyor.

İngiltere’de piyasaya çıkmasının ardından “Yılın Pick-up’ ı” ödülüne layık görülen D-Max’in, kullanıcının ilgi odağı olduğunu belirten Isuzu İngiltere Genel Müdürü Mr. William Brown ise bu ödülün Isuzu için mükemmel bir başarı olduğunu, D-Max’ in üstün güvenlik standartları, her ihtiyaca yönelik donanım özellikleri, etkileyici tasarımı, dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimi üzerine yoğun çalışmalar yaptıklarını ve çabalarının sonucunda bu ödülü almaktan oldukça memnun olduklarını dile getirdi. 
Yorumlar (0)
banner92
6
parçalı bulutlu