banner92

Luk Debri̇yaj Kataloğu yayınlandı

Schaeffler Automotive Aftermarket, Binek ve Hafif Ticari Araçlar için Luk Debriyaj Kataloğu’nun yeni baskısını yayınladı. Yaklaşık 700 sayfalık katalogda debriyaj hakkında edinmek istediğiniz tüm bilgiler ayrıntılarıyla yer alıyor.

banner113
BAKIM VE SERVİS 10.04.2013, 16:36 10.04.2013, 16:47
Luk Debri̇yaj Kataloğu yayınlandı
banner100
banner95
Ürün portföyü güncellenen Luk Debriyaj Kataloğu; 1993 yılı ve sonrası üretilen binek ve hafif ticari araçlardaki debriyajların profesyonel onarımı için kullanılan ve 60’tan fazla araç üreticisine ait 2700’den fazla ürün içeriyor. Avrupa’daki araçların yüzde 95’ini kapsayan katalogda 20.000’den fazla araç bağlantısı bulunuyor. Katalogdaki tüm bilgiler İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere beş dilde sunuluyor.

AKILLI KATALOG YAPISI, GEZİNMEYİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Yeni baskıdaki en büyük değişiklik, LuK RepSet, tam hidrolik debriyaj sistemleri için LuK RepSet Pro, LuK RepSet DMF ve LuK RepSet 2CT ürünlerinin yanı sıra, yarı hidrolik debriyaj sistemlerinde de kullanılabilen ve yeni piyasaya çıkan LuK RepSet Pro’yu da içeriyor olması. Yeni uygulamalar debriyaj diskinden, debriyaj baskı plakasından, mekanik debriyaj rulmanından ve hidrolik debriyaj rulmanından oluşuyor. Kataloğun bir önceki baskısında olduğu gibi bu baskıda da açıklayıcı resimli anlatımlara sahip akıllı yapı, ihtiyaç duyulan yedek parçaları kullanıcıların hızlıca bulabilmesi için gezinmeyi kolaylaştırıyor. Her bir sayfada model, yıl, parça grubu gibi bilgilerle beraber parça numarası ve aynı zamanda araca özel bilgiler de yer alıyor. Kataloğun sayfaları ise kullanıcıyı aradığı özel servis takımı veya uygun parça listesine onlarca sayfa çevirmeden yönlendiren çapraz referanslara ve renk kodlamalı bir dizine sahip. 

Binek ve hafif ticari araçlar için LuK debriyaj kataloğu, Schaeffler Automotive Aftermarket dağıtım ortaklarından temin edilebilir. Ayrıntılı bilgiye Schaeffler Automotive Aftermarket’in resmi web sitesindeki çevrimiçi katalogdan, RepXpert tamirhane portalından ve TecDoc DVD’sinden ulaşılabilir:
www.schaeffler-aftermarket.de
www.repxpert.com

***

Yaklaşık 700 sayfadan oluşan binek ve hafif ticari araçlar için yeni LuK Debriyaj Kataloğu’nda, 2700’den fazla ürün ve yaklaşık 20.000 araç bağlantısı bulunuyor.
Yorumlar (0)
banner92
5
açık