Tirsan’ın yeni bayisi, Hatay Has Otomoti̇v oldu

TIRSAN ve Kässbohrer ürünleri Hatay Has Otomotiv’de müşterilerine sunulacak.

banner113
BAKIM VE SERVİS 01.05.2013, 16:45 01.05.2013, 17:14
Tirsan’ın yeni bayisi, Hatay Has Otomoti̇v oldu
banner100
banner95
Tırsan Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu bu bayilik anlaşmasının önemine vurgu yaparak, “Hatay Has Otomotiv ile TIRSAN, Kässbohrer, Mercedes işbirliği için bir araya geldik. Daha önce sağlam temeller üzerine kurduğumuz bayilik zincirimize Hatay Has Otomotiv’i eklediğimiz için çok mutluyum. Sektörün ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çekici ve treyler olarak tek noktadan kusursuz hizmet verebilme amacındayız. Lojistik üs konumunda olan bu avantajlı bölge için oluşturduğumuz güçlü sinerjinin sektör için çok önemli olduğunun altını çizmek isterim. İki güçlü marka ve iki pazar lideri yan yana gelmiştir. Doğal olarak bunun farkı yansıyacaktır. En iyi ürünü ve en kusursuz hizmeti müşterilerimize sunabilmek için 36 yıldır çalışıyoruz. Değerli dostlarıma bugün burada bizlerle oldukları için kendilerine şahsen teşekkür ediyorum.” dedi. 

TIRSAN ve Kässbohrer ürünlerini Hatay Has Otomotiv’de müşterilerimize sunacağız.

Çetin Nuhoğlu, özellikle TIRSAN Tenteli Perdeli Ürün Grubu ve Frigo ürünü başta olmak üzere tüm ürünlerin Hatay Has Otomotiv’de satışa sunulacağını belirterek işbirliği yapılan bayilerin satış ekiplerine
TIRSAN Akademi tarafından verilen treyler eğitimlerinin düzenli olarak yapılmaya devam edeceğini belirtti.  

Hatay Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Züheyr Kara geçen yıl 600 civarında çekici sattıklarını belirtti ve bu sene de aynı sayıyı hedeflerini ileterek: “TIRSAN ile yaptığımız işbirliğinden oldukça memnunuz, müşterimiz artık bizi daha güçlü görecek” dedi. 

Hatay Has Otomotiv  kurucusu Mehmet Selim Kara: “Taşımacılık sektörünün içinde 1951 yılından beri varım, 2002 yılından beri de Mercedes-Benz Türk A.Ş bayisi olarak faaliyet gösteriyoruz.  Çekici satışının ardından treyler satışları ile hayallerimi tamamlamış oluyorum" diyerek duygularını paylaştı.
Yorumlar (0)
15
açık