OMSAN’la arabam tatilde

Omsan Lojistik, Arabam Tatilde hizmetini Mayıs ayı itibari ile İstanbul ve Ankara’dan; Bodrum, Antalya, İzmir ve Dalaman çevresine tatile gideceklerin hizmetine sunmaya başladı.

19 Mayıs 2014 Pazartesi 12:14
Bu haber 34726 kez okundu
OMSAN’la arabam tatilde
OMSAN Lojistik, 2010 yılında başlatmış olduğu ve aracını tatil yolunda kullanmak istemeyenlerin yardımına koşan “Arabam Tatilde” hizmetini Mayıs ayı itibari ile İstanbul ve Ankara’dan; Bodrum, Antalya, İzmir ve Dalaman çevresine tatile gideceklerin hizmetine sunmaya başladı. Böylece tatil severler, tatil yolunda uzun ve yorucu yolculuklar yapmak zorunda kalmayıp, kendileri uçak konforuyla tatile giderken, araçları OMSAN güvencesiyle taşınacak. 

Tatil severler, İstanbul’da Cevizli’deki OMSAN tesislerinde, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda, Atatürk Havalimanı’nda, Ankara’da ise Söğütözü’nde araçlarını teslim edecek, sonrasında Bodrum Havalimanı, Bodrum merkez,  Antalya, İzmir ve Dalaman’da yine OMSAN yetkililerinden teslim alabilecekler. Dileyen tatilcilerin araçları İstanbul’da evlerinden alınıp, tatil dönüşü tekrar evlerine teslim edilebiliyor. Aracın kasko değerine göre değişen taşıma sigortası bedeli ve KDV hariç olmak üzere, tek yön 450 TL’den, gidiş–dönüş ise 720 TL’den başlıyor. ■

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 31 Mayıs 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 31 Mayıs 2019 Manşeti
Arşiv