Ekol Lojistik'ten çifte şampiyonluk

Ekol’ün hem basketbol hem de voleybol takımları, Kurumlararası Basketbol Ligi (CBL) ve Voleybol Ligi’nde (CVL)aynı sezonda şampiyon oldular.

10 Mayıs 2019 Cuma 14:06
Bu haber 12233 kez okundu
Ekol Lojistik'ten çifte şampiyonluk

Ekol Basketbol Takımı, Kurumlararası Basketbol Ligi’nde taraftarının büyük desteğiyle üçüncü kez şampiyonluk kupasını kucakladı.Ekol, son dört yılda elde ettiği üç şampiyonluk ile kırılması zor bir rekora da imza attı.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen 60 kurumsal şirketinin mücadele ettiği CBL Kurumlararası Basketbol 2018-2019 Ligi final maçında Ekol, güçlürakibi Ford Otosan’ı 67-65’likskorla mağlup ederek şampiyon oldu. Ekol Basketbol Takımı pivotuTunay Senin maçın en iyi oyuncusu seçildi.

Ekol, CVL Kurumlararası Voleybol 2018-2019 Ligi final maçında da şampiyonluk ipini göğüsledi. Oldukça çekişmeli geçen maçta rakibi Garanti Teknoloji’yi 3-1’lik sonuçla mağlup eden Ekol Voleybol Takımı, geçen yılın ardından ikinci şampiyonluğunu ilan etti.5 Mayıs Pazar günü Kasımpaşa Spor Salonu’nda son derece çekişmeli geçen şampiyonluk maçlarının ardından düzenlenen törenlerde Ekol Basketbol Takımı ve Ekol Voleybol Takımı oyuncularına kupa ve madalyaları Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul tarafından takdim edildi.
Ekol Voleybol Takımı’ndanSerkan Akova turnuvanın en değerli oyuncusu,Hakan Erdemir turnuvanın en iyi pasörü,Müge Uzer turnuvanın en iyi servis karşılayan oyuncusu ödüllerine layık görüldüler.

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv