Schmitz Cargobull ağaç dikme kampanyası başlattı

Schmitz Cargobull, çalışanları ve müşterileri adına ilk hedef olarak i 10.000 fidanlık ağaç dikme kampanyası başlattı.

27 Ağustos 2019 Salı 11:06
Bu haber 1665 kez okundu
Schmitz Cargobull ağaç dikme kampanyası başlattı

2017 yılında Adapazarı’nda açtığı fabrika ile Türkiye pazarına adım atan Schmitz Cargobull, yatırımının üçüncü yılında; daralan pazara rağmen istikrarlı pazar payı gelişimi ve müşteri memnuniyeti alanlarında başarılı sonuçlar elde ediyor.

Schmitz Cargobull, yeni bir kampanyanın startını da verdi. İlk adımda 10.000 fidana ulaşana dek sürecek kampanyada, teslim edilen her treyler için, TEMA Vakfı iş birliğiyle müşterileri adına bir fidan dikecek olan Schmitz Cargobull, ayrıca çalışanlarının aileleriyle birlikte düzenli katılımıyla en kısa sürede bu hedefe ulaşmayı ve Schmitz Cargobull Kültür Ormanı oluşturmayı planlıyor.

Schmitz Cargobull Satış Direktörü Nihat Ö. Ayhan şunları söyledi: “Schmitz Cargobull 127 yaşında. 127 yıldır, treylerden kazandığını treylere yatıran ve böylece treyler teknolojisinde öncü durumda bulunan markamız, patentli ürünlerimiz Rotos dingil, Genios şasi, Ferroplast panel ve daha birçok özelliğiyle yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor, düşük karbondioksit salınımı için gerekli koşulları sağlayarak çevreci bir politika izliyor. Biz de; Türkiye organizasyonu olarak 127 yıllık bu kültürün bir simgesi olması adına, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte katkıda bulunacağımız bu kampanyayı yapmaya karar verdik. Teslim ettiğimiz her bir treyler için müşterilerimiz adına fidan dikeceğiz. Ayrıca tüm Schmitz Cargobull Türkiye çalışanları olarak ailelerimizle bu kampanyaya katılacağız. Kampanyanın ilk aşaması 10.000 fidan dikilene kadar sürecek. Hedefimiz çok daha fazlası. Şahsen ben de her ay belli bir adette fidan ile kampanyaya katılacağım ve kampanyanın bizzat takipçisi olacağım. Dilerim Schmitz Cargobull Kültür Ormanı yıllar içinde yüz binlerce ağaçlık fevkalade bir doğa örtüsüne dönüşür ve umarım sektörümüzde bu harekete öncü olabiliriz" dedi.
 

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 20 Eylül 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 02 Eylül 2019 Manşeti
Arşiv