Adıyaman Kahta Petrol Turizm’e 2 adet Temsa Maraton aldı

21 yıldır şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Adıyaman Kahta Petrol Turizm filosuna 2 adet Temsa Maraton kattı. Firma yaz sezonu öncesinde 2+1 koltuklu 4 adet daha Temsa Maraton yatırımı yapmayı planlıyor. Firma sahibi Salih Beyazyıldız, “Sezon beklediğimiz ölçüde iyi giderse bu yatırımı 10’a tamamlamayı düşünüyoruz” dedi.

banner74
D1-ŞEHİRLERARASI 26.01.2018, 12:05 26.01.2018, 12:16 Taşıma Dünyası
Adıyaman Kahta Petrol Turizm’e 2 adet Temsa Maraton aldı
banner95

İstanbul Otogarı’ndaki Temsa merkezinde 23 Ocak Salı günü düzenlenen törene Adıyaman Kahta Petrol Turizm firma sahibi Salih Beyazyıldız, çocukları Okan ve Havin Beyazyıldız, firma çalışanları, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Ant Oto İstanbul Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar katıldı.

2 Temsa Maraton aldı, 4 tane daha alacak
Yılın ilk yatırımının startını 2 adet Temsa Maraton ile startını verdiklerini belirten Beyazyıldız, “Şu anda filomuzda 4 adet 2+1 otobüs var. Tüm filoyu 2+1 araçlara dönüştüreceğiz. 4 adet daha Temsa yatırım planımız daha var. Sezon beklediğimiz gibi giderse de yeni yatırım sayısı 10’a çıkacak. Temsa yatırım tercihinde en öne çıkan unsurlar yerli marka olması, rahatlık ve konfor düzeyinin üst düzeyde olması oldu. Satış sonrası hizmetlerden de büyük memnuniyet duyuyoruz. Filomuzda bulunan Maraton ve Safir araçlarından performansından da memnunuz. Bagaj kapasitesinin de genişliği de bizim tercihimizde önemli bir etken” dedi.Temsa tercihi bize mutluluk veriyor
Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de yaptığı açıklamada, “ Adıyaman Kahta Petrol Turizm firma sahibi Sayın Salih Beyazyıldız’ın Temsa markasını tercih etmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Firmada halen 1 adet Maraton ve 1 adet Temsa Safir aracımız hizmet veriyor. Bu iki Maraton ile Temsa marka araç sayısı 4’e çıkacak. Yaz sezonu öncesine yönelik 4 adetlik bir yatırım için görüşmelerimiz sürüyor. Sezon öncesinde araçları teslim etmeyi planlıyoruz. Yeni Maraton araçlarımız Kahta Petrol Turizm’e hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Koltuk arkası ekranda tercih Diamond
Diamond koltuk arkası ekranları tercihinde en önemli etkenin kalite düzeyi ve şirketin yaklaşımı olduğunu belirten Salih Beyazyıldız, “2017 yılı içinde aldığımız tüm arabalarda tercihimiz Diamond oldu. Çok memnun kaldık. Sayın Fuat Çağla’ın bize yaklaşımı da bu süreçte her zaman çok olumlu oldu” dedi.Temsa Maraton araçlar törenin ardından İstanbul Otogarı’nda tur attı.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu