Can Dersim Tunceliler’den MAN Lion’s Coach yatırımı

Doğu Anadolu Bölgesinin yenilikçi ve dinamik firmalarından Can Dersim Tuncelililer Turizm eni yatırımlarında, tasarımı, yakıtekonomisi, performansı, yolcu ve sürüş konforu ile öne çıkan MAN Lion’s Coach’ları tercih etti.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 17:35
Bu haber 1679 kez okundu
banner61
 Can Dersim Tunceliler’den MAN Lion’s Coach yatırımı

Özellikleyaz sezonu ile birlikte filolarını yenilemeye başlayan seyahat firmalarının öncelikli tercihi ise ‘Coach ofthe Year 2020 – Yılın Otobüsü’ ödüllü MAN Lion’s Coach oluyor.

Yeni yatırımlarında MAN’ı terciheden Doğu Anadolu Bölgesi’nin yenilikçi ve dinamik firması Can Dersim Tunceliler Turizm de, filosunu 2020 model Man Lion’s Coach ilegüçlendirme kararı aldı. Firma, bu yatırımın ilk grubu olan 2 adetlik MAN Lion’s Coch’u da düzenlenen törenle teslim aldı. Büyük İstanbul Otogarı’nda düzenlenen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Önsel Demircioğlu ile Can Dersim Tuncelililer Turizm firmasının ortakları Süleyman Özdemir ve Tuncay Ediz katıldı.“MAN otobüsleri yüzleri güldürüyor”


Can Dersim TuncelilerTurizm’inyeniyatırımlarında da MAN’ı tercih etmelerinden duyduğu mutluluğu vurgulayan Önsel Demircioğlu; “MAN otobüsleri, sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlarla bugüne kadar hem yatırımcılarımızın, hem işletmelerimiz, hem kaptanlarımız, hem de yolcularımızın yüzlerini güldürdü. Tüm detayları ile yenilenen MAN Lion’s Coach da, sahip olduğu üstün özellikleri ile seyahat otobüslerinde önemli bir referans çizgisi oluşturdu” dedi.

Demircioğlu, konuşmasında ayrıca otobüslerin üzerinde yer alan ve yöreyi temsil eden Ters Lale, Munzur Dağı ve firmanın ilk logolarından olan çift aslan motiflerinin, Tunceli’nin tanıtımına güzel bir katkı sağlayacağına inandığını da sözlerine ekledi.

“Yıllar sonra MAN otobüslerine yatırım yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Yatırım kararlarında otobüslerdeki estetik, ekonomi, konfor, güvenlik ve yolcu memnuniyetini ön planda tuttuklarınıi fade eden firma ortakları Süleyman Özdemir ve Tuncay Ediz de şunlarısöyledi: “Tüm bu kriterler göz önüne alındığında MAN’ın ödüllü otobüsü Lion’s Coach otobüslerine güveniyoruz. MAN otobüslerine yeniden yatırım yapmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Can Dersim Tunceliler Turizm olarak, birçok açıdan fark yaratan Lion’s Coach otobüsleri ile yeniden yolcularımıza hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Önümüzdekidönemde de MAN ileçalışmayadevamedeceğiz.”

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv