Cemtrans Mardin Seyahat 7 Travego, 2 Tourismo aldı

2001 yılından bu yana yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Cemtrans Mardin Seyahat, filosunu 7 Travego 15 ve 2 Tourismo 16 ile güçlendirdi. Filosundaki araç sayısını 40’a çıkartan şirket yeni yatırımlarla bu rakamı 50’ye ulaştırmayı hedefliyor.

banner113
D1-ŞEHİRLERARASI 20.03.2013, 10:58 20.03.2013, 11:15
Cemtrans Mardin Seyahat 7 Travego, 2 Tourismo aldı
banner100
banner95
18 Mart Pazartesi günü Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen araç teslim törenine Cemtrans Mardin Seyahat Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Alpar, Müslüm Ay, İstanbul Bölge Müdürü Faki Mehmet Can, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Otobüs Finansmanı Satış Koordinatörü Tolga Sezer, Otobüs Bayi Danışmanları Berkay Çelikel, Deniz Martin ve Taylan Özyiğit, Koluman Gaziantep Otobüs Satış Müdürü Erdal Kaş katıldı.

Türkiye genelinde 1 milyon yolcuya hizmet veriyoruz

Cemtrans Mardin Seyahat İstanbul Bölge Müdürü Faki Mehmet Can, Travego ve Tourismo teslimatlarıyla filodaki araç sayısının 40’a ulaştığını söyledi. 2013 yılında da Mercedes yatırımlarına devam edeceklerini belirten Can, “ Araç tercihimizde her zaman Mercedes’i tercih ediyoruz. Filomuzdaki araçlar Mercedes’ten oluşuyor. Koluman’a 7 aracımızı vererek takas usülü bir alım gerçekleştirdik. Firma olarak Türkiye genelinde 1 milyon yolcuya hizmet veriyoruz. İyi hizmet veriyoruz. Firma olarak koltuk arkası ekranlara da önem veriyoruz. Burada da Epoch markası ile çalışıyoruz” diye konuştu.

Mehmet Can, 6 hatta hizmet verdiklerini, Samsun-Kayseri-Kahramanmaraş ile birlikte bu sayının 9’a çıkacağını söyledi. Irak’a daha önce sefer düzenlediklerini ancak bir süredir güvenlik gerekçesiyle sefer yapmadıklarını belirten Can, önümüzdeki günlerde durumu yeniden gözden geçirerek seferleri tekrar başlatabileceklerini söyledi.

Mercedes-Benz Koluman Bayii Gaziantep Otobüs Satış Müdürü Erdal Kaş ise Mardin Seyahat ile işbirliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Güneydoğu Anadolu’nun öncü ve yeniliği seven firmalarından Mardin Seyahat’in almış olduğu 9 otobüsün, firmaya hayırlı olmasını diliyorum. İşbirliğimizin sürmesini temenni ediyorum” dedi. 
Yorumlar (1)
ERCAN 7 yıl önce
ÇOK GUZER
15
açık