Ege Hattına 25 adet MAN LionsCoach yatırımı

Kamil Koç ve Artvin Seyahat işbirliği ile Ege hattında artık farklı bir dönem başlıyor. Tamamı 13 metrelik MAN Lion’sCoach’dan oluşan özel filo, siyah renkli etkileyici tasarımı, 2+1 VIP koltuk düzeni ile ferah, kaliteli ve konforlu seyahat deneyimini yeni bir boyuta taşıyarak, İstanbul – İzmir yolculuklarına yazın keyfini yansıtıyor.

D1-ŞEHİRLERARASI 06.07.2020, 15:29 07.07.2020, 14:53 Taşıma Dünyası
Ege Hattına 25 adet MAN LionsCoach yatırımı

Karayolu yolcu taşımacılığının yenilikçi firması Kâmil Koç, 2020 yazını ‘Ege’ye özel’  bir hatla karşıladı. Kamil Koç ‘Ege Hat’ ile İstanbul ve Ege’yi, yepyeni 25 adet  MAN Lion’sCoach’un temelini oluşturduğu özel bir filo ile konfor ve güven içinde  birbirine bağlıyor.

Normalleşme süreciyle birlikte yeniden yollara çıkan Kamil Koç & Artvin Ses işbirliği, bir yandan yolcularının sağlığı için her türlü önlemi en üst seviyede alırken, diğer taraftan  dayeni ve özel hatları hizmete sunuyor. Kamil Koç ‘Ege Hat’ da yolculara en üst seviyede  sağlıklı, konforlu ve güvenli bir yolculuk için oluşturuldu. Kamil Koç’un bu Ege’ye özel  hattında, yepyeni 25 adet MAN Lion’sCoach, seyahat keyfini en üst seyide sunarak İstanbul ve Ege’yi buluşturuyor.


İstanbul ve İzmir konfor ve güvenle birbirine bağlanıyor


‘2020 Yılının Otobüsü’ unvanını gururla taşıyan MAN Lion’sCoach’lar, ‘Ege Hat’ için özel olarak tasarlandı. Tamamı 13 metrelik MAN Lion’sCoach’dan oluşan bu özel filo, siyah renkli etkileyici tasarımı, 2+1 VIP koltuk düzeni ile ferah, kaliteli ve konforlu seyahat deneyimini yeni bir boyuta taşıyarak, İstanbul – İzmir yolculuklarına yazın keyfini yansıtıyor.

Ege Hat için özel tasarımlı, konforlu ve ‘yepyeni’

Kamil Koç’un Ege Hat için özel olarak tahsis ettiği yepyeni 25 otobüs; iç mekan genişliği, yüksek kalitede oturma alanı ve erişimi kolay servis alanları ile dikkat çekiyor. Kamil Koç’un yeni filosu, 2+1 koltuk düze-niyle yolcularına, karayolunda ‘VIP / Business Class’ konforuyla seyahat imkanı veriyor. ‘Ege Hat’ özel filosunun temelini oluşturan MAN Lion’sCoach’lar, koltuk arası bardak tutucuları, saklama gözleri, geniş bagaj rafları gibi detay ayrıcalıklar da sunuyor. Özel tasarıma sahip bu otobüsler ayrıca, büyük cam tavan pencereleri, üst seviye UV filtreleri ile yolculuk keyfini daha da arttıyor.

Yorumlar (0)
banner72
17
parçalı bulutlu