Yeni Aksaray Seyahat 3 Tourliner aldı

13 metre 2+1 VIP Yeni Tourliner yatırımı ile filodaki Neoplan otobüs sayısı 13 oldu. Firma 3 adet daha Tourliner yatırımı yapacak.

17 Mayıs 2018 Perşembe 11:58
Bu haber 4735 kez okundu
Yeni Aksaray Seyahat 3 Tourliner aldı

Uzun yıllardır Aksaray halkına Neoplan’ın Starliner ve Cityliner otobüsleri ile hizmet veren Yeni Aksaray Seyahat, 2018 yılı yeni yatırımlarını da NEOPLAN Yeni Tourliner ile yapmaya karar verdi. Son yıllarda öz mal olarak sadece Neoplan otobüslerini tercih eden firma, 2018 yılı içinde 6 adet Yeni Neoplan Tourliner alma kararı aldı.

Altı araçlık siparişin ilk 3 adet, 13 metrelik Tourliner’ları, 11 Mayıs Cuma günü düzenlenen özel bir törenle Yeni Aksaray Seyahat’e teslim edildi. MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen teslimat töreni, firma sahipleri Nurettin Yumuşak, Cavit Çıtak, İbrahim Yumuşak ve Serhat Yumuşak’ın katılımı ilegerçekleşti. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adınaOtobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Bölge Koordinatörü Can Gürsel’in katıldığı törende, MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin adına Bölge Koordinatörü Özgür Sarnıç hazır bulundu.

Hedefimiz hep daha iyi hizmet sunmak
Yeni Tourliner’ın tasarım, teknoloji, tasarruf ve işletme giderleri, konfor ve güvenlik tercihlerinde yıllardır vazgeçemedikleri Neoplan markasının gerçek bir üyesi olduğunu belirten Yeni Aksaray Seyahat firma sahibi Nurettin Yumuşak, “Kaliteli hizmet vermeye, en üst seviyede konforlu yolculuk sunmaya gayret ediyoruz. Hedefimiz hep daha iyisi, daha kalitelisi, daha konforlusu. Yeni Tourliner, tüm bu alanlarda olduğu gibi sağladığı ekonomikle de kendine sektör standartlarının çok üstünde zirve yarattı. Bu doğrultuda filomuzu teknoloji harikası Tourliner ile güçlendirdiğimiz için de ayrı bir mutluluk ve onur yaşıyoruz” dedi.

Toplam yatırım 6 olacak
Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Yeni Aksaray Seyahat firma yetkilisi İbrahim Yumuşak ise “Yıllardır Neoplan kalitesi ile yolcularımıza hizmet veriyoruz. Yolcularımızda yarattığımız konfor kalitesinden ödün vermemek adına bizlerin ve yolcularımızın tüm taleplerini karşılayan 2+1oturma düzenine sahip 41koltuklu son teknoloji ürünü ve yakıt ekonomisi yüksek, yolcularımızın memnuniyetini sağlayacak geniş koltuklara ve konfora sahip 2018 model 3 adet Yeni Tourliner’ı filomuza kattık. Bu yıl içinde 3 adet daha Neoplan alarak, toplam yatırımımızı 6 otobüse ulaştıracağız” dedi.

NEOPLAN ile seyahat ayrıcalıktır
Neoplan’ın Yeni Tourliner ile seyahat sektöründe geleceği bugüne taşıdığını belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise “Yeni Tourliner’da birçok ileri teknoloji, birbiriyle uyumlu ve koordinasyon içinde mükemmel bir performans ortaya koyuyor. Çok daha iyi bir performansı, çok daha az emisyon salınımı ve çok daha düşük bir yakıt tüketimi ile sunuyor. Yeni Aksaray Seyahat ile işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Bu sürede gerek yolcular, gerekse müşterilerimiz Neoplan yüksek konforu ve ekonomisinden öyle memnun kaldılar ki, 2018 yılı yatırımlarında da en yeni 13 metre Tourliner otobüsler ile filolarını güçlendirdiler. Bugün burada firma yönetiminin 1’inci ve 2’inci nesli bir arada. Kendilerine bu yeni yatırımlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diyerek, daha nice yatırımlarda birlikte olma dileklerini belirtti.

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 31 Mayıs 2019 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 31 Mayıs 2019 Manşeti
Arşiv