banner92

İlk Isuzu Visigo Side Tur’a

Anadolu Isuzu, yeni aracı 9.5 metrelik otobüsü Visigo’nun ilk teslimatını Antalya’da faaliyet gösteren Side Tur’a yaptı. İlk etapta 10 araçlık yatırım yapan Side Tur, Visigo ve Novo yatırımlarını sürdürecek.

banner113
D2-TURİZM 03.06.2013, 12:13 04.06.2013, 11:03
İlk Isuzu Visigo Side Tur’a
banner95

31 Mayıs Cuma günü Esay Otomotiv’in Seyidoğlu şubesinde gerçekleşen törene Side Tur ortaklarından Hasan Yılmaz, Ömer Bulut, Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Satış Müdürü Efe Yazıcı, Pazarlama Müdürü Bilge Gündüz, Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya, Bölge Satış Sorumlusu Ferhat Sancaklı, Esay Otomotiv ortaklarından Esat, Ali ve Yusuf Göyük katıldı. 

Visigo teknoloji harikası 

Hasan Yılmaz, yeni Visigo’yu bir yıl beklediklerini, iyi bir araç çıkacağı güvencesiyle, aracı görmeden siparişini verdiklerini, bekledikleri gibi bir araç bulduklarını belirterek, “Isuzu’ya sonuna kadar güvendiğimiz ve A kalite araç çıkaracağından emin olduğumuz için bu kadar rahatız, buna ‘duygusal aşk’ diyebilirsiniz. Visigo’yu teknoloji harikası olarak değerlendiriyorum. Konfor ve teknoloji düzeyi çok iyi; ekonomikliğiyle çok kazanç sağlayacak” dedi. Yılmaz, Temmuz ayında hem yeni Novo hem de Vısigo araçlardan 5-10 tane daha almayı düşündüklerini de açıkladı.

Teslimatın doğum günümde olması bir ‘uğur’ 

Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Side Tur’un Visigo alımlarıyla filosunu güçlendirdiğini söyledi: “Side Tur’un da yeni çıkan bir araçtan 10 tane tercih etmesi bizim için önemli bir gösterge. İlk teslimatı bugün yapmanın bir özelliği de var;  bugün benim doğum günüm. Geçen yıl doğum günümde Manisa’da büyük bir teslimat yapmıştık. Bu sene de doğum günüme Vısigo’nun ilk 10 adedinin teslimatını yapmak nasip oldu. Herhalde bu bir uğurdur diye düşünüyorum. Yeni ürünümüzün ülke turizmine,  taşımacılara hayırlı olmasını diliyorum.” 

Tamay, Antalya’da yıl sonuna kadar defalarca teslimat töreni yapacaklarını, Visigo için 100 adet satış hedefi koyduklarını; 1200 hedefi koydukları Novo’da ise umduklarından çok daha iyi gittiklerini açıkladı.
Yorumlar (0)
banner92
10
parçalı bulutlu