Otobüsçünün gözdesi Tourismo yatırımı artıyor

Yaz sezonu yaklaşırken otobüsçüler de yatırımlarına hız verdi. Aktif Turizm 3 Tourismo, Kahraman Taşımacılık 1 Tourismo, Turse Group da filosuna 2 Tourismo ekledi.

17 Mayıs 2019 Cuma 16:41
Bu haber 3337 kez okundu
Otobüsçünün gözdesi Tourismo yatırımı artıyor

Mercedes-Benz Tourismo otobüsler yolcu taşımacılarının gözdesi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde Has Otomotiv, Koluman Ankara otobüs teslimatları gerçekleştirdi.


Aktif Turizm 3 Tourismo aldı


Mercedes-Benz Türk bayii Has Otomotiv tarafından Aktif Turizm’e satışı gerçekleştirilen 3 adet Tourismo, Has Otomotiv tarafından Mehmet Deveci’ye teslim edildi. Teslimat esnasında firma sahipleri, Tourismo otobüslerinin kalitesine oldukça güvendiklerini ve yakıt performansından memnun olduklarını belirttiler. Tercihlerini yıldızdan yana kullanmanın gururu içinde olduklarını belirten Aktif Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz ile olan iş birliğinin firmalarına katmış olduğu gücü vurguladı.


Kahraman Taşımacılık 1 Tourismo aldı


Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Ankara tarafından Kahraman Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Tourismo RHD, Mustafa Yılmaz’a teslim edildi. Teslimat esnasında, Tourismo otobüslerinin iyi yakıt performansına ve üst düzey konforuna vurgu yapıldı. Firma yetkilileri, Mercedes-Benz otobüslerinin sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatlarının, alıcıları ikna eden diğer önemli bir unsur olduğunu belirtti. Kahraman Taşımacılık ayrıca filosundaki otobüslerini Mercedes-Benz kalitesi ile gençleştirmek istediğini dile getirdi.


Turse Grup 5 adetlik yatırımının 2 adetini aldı


Turse Grup geçen seneki alımlarına ilave olarak 2019 yılı için planladığı 5 adet 2019 model Tourismo’nun ilk 2 adedini teslim aldı. Filosunda ağırlıklı olarak Mercedes-Benz markalı araçlar olduğunu belirten Yönetim Kurulu Üyesi Efe Ünver, bu yeni alımlarla birlikte hizmet kalitelerini daha da artırarak turizm taşımacılığı sektöründeki liderliklerini pekiştirdiklerini ifade etti.

 

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 24 Şubat 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 24 Şubat 2020 Manşeti
Arşiv