Şehirlerarası kültürel gezi organizasyonu ihalesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Sanat ve Konservatuvar Şube Müdürlüğü tarafından 12 kalem 2020 Yılı Şehirlerarası Kültürel Gezi Organizasyonu Hizmeti hizmet alımı ihalesi geçekleştirilecek.

12 Mart 2020 Perşembe 11:13
Bu haber 1982 kez okundu
banner61
Şehirlerarası kültürel gezi organizasyonu ihalesi

Açık ihale usulü ile yapılacak ihale Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde 23 Mart Saat 10.30’da yapılacak. İşe başlama tarihi 3 Nisan 2020, işin bitiş tarihi ise 31 Ekim 2020 olarak belirlendi. İşin tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

A Sınıfı Seyahat Acentesi Belgesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acenteliği İşletme Belgesi(TÜRSAB), Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaşımı Yetki Belgesi (D-2 ya da B-2 belgesi) isteklilerce teklifleri ile birlikte sunulacak.

İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır. İstekliler tekliflerini, Birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
 

    Yorumlar

banner58
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 22 Haziran 2020 Manşeti
Arşiv