Touristalia 5’inci Temsa Safir yatırımını yaptı

2006 yılında İstanbul merkezli olarak faaliyetine başlayan Touristalia şirketi filosuna Temsa Safir marka bir araç daha ekledi. Bu yıl 5’inci Safir yatırımı olduğunu belirten Touristalia Şirket Sahibi Harun Bakır, “2020 yılında 10 Temsa Safir yatırımı yapmayı hedefliyoruz” dedi.

25 Ekim 2019 Cuma 17:32
Bu haber 4044 kez okundu
 Touristalia 5’inci Temsa Safir yatırımını yaptı

Filolarında 8’i büyük otobüs olmak üzere toplam 12 araç bulunduğunu belirten Touristalia şirketinin sahibi Harun Bakır, “Uzakdoğu ve Rus turistlere hizmet veriyoruz. Bu yıl şirketimiz için gerçekten harika geçti diyebilirim. 2019 yılında iş hacmimiz yüzde 50’den fazla büyüdü. Bu büyümenin en büyük göstergesi ise 2018 yılında 3 Temsa Safir yatırımı yaparken, 2019’da bu sayı 5 Temsa Safir yatırımı şeklinde oldu” dedi.2020’de 10 Temsa Safir yatırımı daha yapacağız

2020 yılından beklentilerinin çok iyi olduğunu vurgulayan Harun Bakır, “2020 yılında 10 Temsa Safir yatırımı yapmayı hedefliyoruz. Galataport’un inşaatının tamamlanmasının ardından da kruvaziyer gemilerin tekrar yönünü İstanbul’a çevirecek olması da bizim bu konuda olumlu beklentilerimizi doğruluyor.  Bu yüzden den Galataport merkezine 3 metre uzakta bir ofis tuttum. Bütün gemileri ofisimizden görmek mümkün olacak” dedi.Temsa satış yöneticilerinin ilgisi bizi bu markaya yönlendiriyor

Filolarının tamamının Temsa olmasındaki en büyük etkenin ise Temsa satış yöneticilerinin gösterdiği yakın ilgi ve dostluk olduğunu belirten Touristalia şirketinin sahibi Harun Bakır, “Burada Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sayın Sonat Demirci’nin hakkını teslim etmemiz gerekiyor. Sonat beyi gerçekten çok seviyoruz. Her zaman yanımızda oldu, bize destek verdi. Bizim için her zaman Temsa çok iyi partner oldu. Temsa Safir araçlarda hizmet sürecindeki kalite düzeyi ile de bizi memnun etti. Yolların uzmanı, şoförün dostu Temsa diyoruz” dedi.  

Temsa Safir araç (soldan sağa) Touristalia Şirketi Genel Direktörü Arif Türkoğlu, araç kaptanı Halil Yapa ve Touristalia Şirketi Sahibi Harun Bakır teslim aldı.  

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv