banner92

Yeni̇lenen Isuzu Novo Lux’un ilk sahi̇bi̇ Prince Group

Anadolu Isuzu, yenilenen 10 Novo Lux'u Yetkili Bayisi Esay Otomotiv tarafından Prince Group'a verdi.

banner113
D2-TURİZM 27.05.2013, 16:03 27.05.2013, 16:12
Yeni̇lenen Isuzu Novo Lux’un ilk sahi̇bi̇ Prince Group
banner95
Üstün donanımları ve güçlendirilmiş teknik özelliklerinin yanı sıra yakışıklı ve göz alıcı dış görünüşleriyle de rakiplerini geride bırakan yeni nesil NOVO Lux’ler, Prince Group filosunda yerini aldı. Anadolu Isuzu Antalya Yetkili Bayisi Esay Otomotiv tarafından güven ve kalite odaklı hizmet politikası ile turizm sektörünün öncülerinden Prince Group’a 10 adet NOVO Lux yapılan törenle teslim edildi.

Düzenlenen teslimat törenine Esay Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Utku Taşkın, Prince Group’tan YKB Danışmanı Mehmet Şenkal, Taşımacılık Müdürü Göktürk Erdoğan, Satış-Pazarlama Sorumlusu Cengiz Bakır ile Prince Group ve Esay Otomotiv çalışanları katıldı.

Yapılan törende konuşan Prince Group YKB Danışmanı Mehmet Şenkal, NOVO Lux araçların güçlü teknik özelliklerine değindi. Firma olarak iki yıldır Isuzu NOVO Lux otobüsleri tercih ettiklerini belirten Şenkal, “Gerçekleştirilen bu alımla filomuzdaki NOVO Lux sayısı 15’e ulaştı. Isuzu marka araçları turizm taşımacılığındaki rahatlık, konfor, düşük yakıt maliyetleri, kusursuz teknik destek hizmeti ve en önemlisi satış sonrası da devam eden ilgiden dolayı tercih ediyoruz. Bundan sonra da tercihimiz Isuzu marka otobüslerden yana olacak” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
6
parçalı bulutlu