Havaalanına 2 milyon yolcu taşıdı

banner65

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin havaalanı taşımacılığı hizmeti olan MUTTAŞ iki hava alanı olan Muğla’da 2 Milyon yolcu rakamına ulaştı.

KENTİÇİ BELEDİYE 22.02.2018, 11:09 22.02.2018, 11:33 Taşıma Dünyası
2607
Havaalanına 2 milyon yolcu taşıdı

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Milas-Bodrum ve Dalaman Havaalanlarına sahip Muğla’da başlattığı ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören hizmeti MUTTAŞ havaalanı taşımacılığı ile bugüne kadar 2 Milyon 4 bin 628 yolcu taşındı. Yaz aylarında 30, kış aylarında 21 modern ve konforlu araçlarla vatandaşlara hizmet veren MUTTAŞ iki havaalanına belirlenen saatlerde yolcu taşımacılığı ile vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

En iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz

Türkiye’de sadece İstanbul ve Muğla’da iki havaalanı olduğunu söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ulaşımda havaalanı taşımacılığını kullanan vatandaşların en kaliteli hizmeti almasını sağlamak için bu hizmeti başlattıklarını söyledi. Başkan Dr.Osman Gürün; “Muğla ülkemizin en özel şehirlerinden biri ve Muğla’da iki havaalanına sahibiz. Hava ulaşımını kullanan vatandaşlarımızın saatinde havaalanına varabilmesi, uçağı indiğinde beklemeden gideceği yere ulaşabilmesi için bu hizmetimizi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın ilgisi ve memnuniyeti ile bugüne kadar 2 milyondan fazla yolcuya hizmet verdik. Özellikle yaz aylarında ilimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerimizin ve Muğlalı hemşerilerimizin kaliteli hizmet alması, gidecekleri yere ve sevdiklerine ulaşması bizler için önemli. Muğla bütün hizmetlerin en iyisini hak ediyor” dedi.
Yorumlar (0)
banner72
23
açık