Ulaşım Park eğlendirirken öğretiyor

Ulaşım Park, gerçekleştirdiği gezi organizasyonlarıyla toplam 34 okuldan 1054 öğrenciyi genel müdürlüğünde ağırladı.

11 Haziran 2019 Salı 10:57
Bu haber 1859 kez okundu
Ulaşım Park eğlendirirken öğretiyor

2 yıldır misafir öğrencilere tramvay gezileri düzenleyen Ulaşım Park, bu güne kadar 34 okuldan 1054 öğrenciyi genel müdürlüğünde ağırladı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark A.Ş., vatandaşlara hizmet odaklı organizasyonlar yapmaya devam ediyor. UlaşımPark Genel Müdürlüğü’ne yaklaşık 2 yıldır okullar tarafından çeşitli ziyaretler yapılırken UlaşımPark birimleri de misafir öğrencilere tramvay gezileri düzenliyor.
Misafir odaklıhizmetUlaşımPark A.Ş., ‘’Müşteri Odaklı Değil, Misafir Odaklı Hizmet‘’ anlayışı ile çeşitli organizasyonlara imzasını atmaya devam ediyor. Ulaşım Park bu kapsamda yapılan gezilerinde; tramvay ile şehir turu, mini tramvay ile gezi, tramvay kontrol merkezi, tramvay bakım atölyesi, özel olarak hazırlanmış fotoğraf bölümleri ile çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor.34 okuldan 1054 öğrenci gezdi


Ulaşım Park, gerçekleştirdiği gezi organizasyonlarıyla toplam 34 okuldan 1054 öğrenciyi genel müdürlüğünde ağırladı. Alınan olumlu geri dönüşlerle gezi programlarına sıklıkla devam eden UlaşımPark, çocukların,öğretmenlerin ve gerekse velilerin ilgi odağı haline gelerek tercih edilen gezi haline geldi.Şehir turu atılıyor


Ulaşım Park yetkilileri, bu gezileri öğrenciler için düzenlerken asıl amaçlarının çocuklara Akçaray tramvayını anlatmak ve öğretmek olduğunu vurguluyor. Akçaray ile şehir turuna çıkan çocuklar,güzergâh boyunca hem gezdiriliyor hem de bilgi aktarımı yapılıyor. Yetkililer, katılım sağlayan çocukların gezi esnasında akıllarına takılan tüm sorularını yanıtlıyor.
 

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv