35 yıllık plaka tahdidi hayalimiz gerçek oldu

İSAROD Başkanı Hamza Öztürk, İstanbul UKOME’nin aldığı kararla servis esnafının 35 yıldır beklediği hayalin gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Başkan Öztürk, “Allah bu kararı aldırmayı bize nasip etti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

13 Haziran 2019 Perşembe 18:57
Bu haber 5583 kez okundu
35 yıllık plaka tahdidi hayalimiz gerçek oldu

İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Hamza Öztürk, İstanbul UKOME’nin aldığı plaka tahdidi kararını ilk olarak Taşıma Dünyası’na değerlendirdi.

Çok uğraştık, çok çabaladık

Esnafın 35 yıllık hayalinin gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Hamza Öztürk, “ Bu kararın alınmasında emeği geçen herkese, İstanbul Büyükşehir Belediyesi yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz. Çok uğraştık, çok çabaladık. Çeşitli yollardan taleplerde bulunduk. Esnafın artık para kazanamadığını verilerle, belgelerle ortaya koyduk. Bu uğraşmalarımızın sonucunu aldık. Bundan sonra esnaf biraz daha yere sağlam basacak. İnşallah şirketlerin aldığı işlerde daha iyi paralara alınacak ve esnafta para kazanacak. İstanbul UKOME’nin aldığı tüm karar duygularımıza tercüman oldu. Sektör mensupları artık geleceğe daha garanti ve umutla bakıyor” dedi.

 

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 26 Mayıs 2020 Manşeti
Arşiv