Agiç Ulaştırma Hizmetleri’ne 14 Prestij SX

Eskişehir merkezli Agiç Ulaştırma Hizmetlerine, Temsa yetkili servisi Durmaz Otomotiv tarafından 14 Prestij SX teslim edildi.

01 Ekim 2016 Cumartesi 15:02
Agiç Ulaştırma Hizmetleri’ne 14 Prestij SX
Araçların teslimi için düzenlenen törene Agiç Turizm Genel Müdürü Yusuf Agiç, Nadir Toma, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci,  Eskişehir yetkili servisi Durmaz Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Durmaz katıldı.  

Yeni yatırımlarla ilgili bilgi veren Yusuf Agiç, filolarında toplamda 31 adet araç bulunduğunu belirterek, “Bu araçların 11 adedi büyük otobüs diğerleri 27 kişilik midibüs. Faik Agiç tarafından kurulan firmanın başında bugün oğlu İbrahim Agiç bulunuyor” dedi. 

Bir maaş avantajı
Prestij tercihlerinde en önemli etkenin araçların düşük yakıt tüketimi olduğunu belirten Yusuf Agiç, “Daha önce de Prestij araç kullandık. Bir süre farklı markaları da tercih ettik ama Prestij araçların işletme sürecindeki verimliliği görünce tekrar Prestij’e yöneldik. Bizim tespitlerimize göre Prestij araçlar yakıt tüketiminde 1700 TL civarında avantaj sağlıyor. Bu da bir şoför maaşı yapıyor. 10 araçta kazancınız daha da artıyor” dedi.

11 Safir yatırım hedefi 
Filolarında eski model büyük otobüsleri Safir araçlarla değiştirmek istediklerini belirten Yusuf Agiç, “ETİ firmasının taşımasını yapıyoruz ve ödeme sıkıntısı gibi bir sorun da yaşamıyoruz. Safir yatırımını bu yıl bitmeden de yapabiliriz” dedi. 

Araçlarımız hayırlı olsun 
Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de Eskişehir’in en köklü taşımacılık şirketlerinden Agiç Ulaştırma Hizmetleri’ne Prestij teslimatı yapmaktan memnun olduklarını belirterek, “Yeni araçlarımız şirkete hayırlı olsun ve bol kazanç getirsin. Agiç Ulaştırma Hizmetleri ile işbirliğimiz önümüzdeki dönemde artarak devam edecek. Yetkili Servisimiz Durmaz Otomotiv’e teşekkür ediyoruz” dedi. ■

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 13 Kasım 2017 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 13 Kasım 2017 Manşeti
Arşiv