Aslı Turizm filosuna 8 Sprinter kattı

Mercedes-Benz Türk bayii Gelecek Otomotiv Aslı Turizm’e 8 Sprinter teslim etti.

10 Ocak 2020 Cuma 20:36
Bu haber 2426 kez okundu
Aslı Turizm filosuna 8 Sprinter kattı

Yılın ilk günlerinde peş peşe Sprinter teslimatları yapılıyor. Gelecek Otomotiv, İstanbul merkezli Aslı Turizm’e 6 adet 18+1 koltuklu 2 adet 15+1 koltuklu Sprinter teslimatı gerçekleştirdi. Gelecek Otomotiv’in Vadi İstanbul’daki merkezinde gerçekleşen teslim törenine Aslı Turizm firma sahibi Ejder Çiçek, Mercedes-Benz Türk HTA Filo Yöneticisi Bora Solmaz, Gelecek Otomotiv Genel Müdürü Bekir Koman, Gelecek Otomotiv HTA Satış Müdürü Gökhan Mede katıldı.Filoda 88 araç var


Aslı Turizm firma sahibi Ejder Çicek, okul ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösterdiklerini belirterek, “1996 yılında Çiçek Turizm adıyla faaliyete başladık. Daha sonra 2005 yılında Aslı Turizm şirket unvanını alarak sektör yolculuğumuzu sürdürdük. Şu an filomuzda 88 aracımız bulunuyor. Bu araçların 30’u midibüs, kalan 58’i ise HTA grubundan oluşuyor” dedi.

30 araç alımı daha planlıyoruz


8 Sprinter yatırımı ile filolarındaki Mercedes marka araç sayısını 33’e çıkardıklarını açıklayan Çiçek, “Bu yatırımda takas yok, büyümeye yönelik bir yatırım. 2020 yılından umutluyuz. Hem iş anlamı hem cirosal olarak daha büyük hedeflere doğru ilerlemek istiyoruz. Geçen yılın son sürecinde başlayan faiz indirimleri araç yatırımı anlamında bize önemli avantajlar sağlıyor. Bu yatırımda banka finansmanı kullandık. Bu faizler birçok firmayı yatırıma yönlendirecektir. 2020 yılında yine 30 civarında bir araç yatırımı planımız var. Sprinter araç tercihimizde de işletme maliyetlerinin düşüklüğü ve ikinci el araç değerinin yüksek olması etken oluyor. Aynıca Gelecek Otomotiv yetkililerinin de yakın ilgisi ve desteği içinde teşekkür ediyorum” dedi.

2020’den umutluyuz

Gelecek Otomotiv Genel Müdürü Bekir Koman da, Vadi İstanbul lokasyonu ile artık İstanbul merkezli firmalara daha yakın olduklarını, onların her sürecinde yanlarında olmak istediklerini belirterek, “2020’den biz de umutluyuz. Faizlerdeki düşüşlerin otomotiv sektörüne çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Müşterilerimizin ticari araçlara yönelik talebi çok yüksek. Hem otobüs hem de HTA teslimatlarımıza hız verdik. 2020 yılının ilk ayında 8 adetlik bir Sprinter teslimatı yapmaktan mutluyuz. Aslı Turizm’e yeni araçların hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz” dedi.Müşterimizin yanındayız


Gelecek Otomotiv HTA Satış Müdürü Gökhan Mede de yaptığı açıklamada, “Müşterilerimize sadece araç satarken değil, sonraki süreçlerde de yanında olmaya devam edeceğiz. Aslı Turizm firma sahibi Sayın Ejder Çiçek ile güzel bir işbirliğine imza attık. Bu yıl yine 30 adetlik bir yatırım planı var. İşbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz. Araçların da firmaya hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.
 

    Yorumlar

banner50
E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 09 Mart 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 09 Mart 2020 Manşeti
Arşiv